Autor Tema: Chat  (Posjeta: 422762 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline davor

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Chat
« Odgovori #8560 u: 14.06.2017. u 09:14:34 sati »
Ajde malo i lijepih vijesti. Čestitke timu sa PMF-a....
:215: :215: :215:
Ja se ne želim raspravljati, samo hoću kazati da sam u pravu.

Offline garlic

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #8561 u: 19.06.2017. u 10:59:58 sati »
Da biste TV ili neki drugi prijemnik prijavili HRT-u dovoljno je ispuniti online obrazac. Potrebni su osnovni podaci; ime, ime oca, prezime, OIB, adresa i e adresa . Kako sam se preselio prijavim TV prijemnik i za nekoliko dana stigne mi na mail obavijest: Poštovani,
vaš zahtjev za prijavu je evidentiran i u srpnju 2017.god ćete dobiti uplatnice za prostojbu,
S poštovanjem,

Nikakva provjera, nikakva ovjera, nikakav potpis, nikakav dolazak inkasatora a uplatnice već stižu. Pa si pomislim....kako lako to ide tako netko nekome, saznavši te osnovne podatke, može doma poslati uplatnice. I čim bi bile neplaćene odma bi bio u raljama Hanžekovića and co.
Prijava za Tv prijemnik može se poslati online ali odjava ne. Za odjavu su potrebni posebni uvjeti i dokazi, npr da si umro ili si ostao bez prstiju pa ne možeš pritiskati dugmiće na daljinskom upravljaču. Naravno uz potrebnu dokumentaciju.
Bit znanosti je u tome što ona ispravlja samu sebe - Carl Sagan

Offline Predrag2

• VanZemljak
« Odgovori #8562 u: 19.06.2017. u 11:35:44 sati »
.Prijava za Tv prijemnik može se poslati online ali odjava ne. Za odjavu su potrebni posebni uvjeti i dokazi, npr da si umro
Mislim da i to nije dovoljno  :mrgreen:
"Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu."

Offline garlic

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #8563 u: 19.06.2017. u 12:45:53 sati »
Jedna anegdota. Dogodilo se u Zagorju, Zagorci. Taj jedan Zagorec nije plaćao TV pristojbu.

I on se puno bavio prodajom drva, na veliko i malo. Puno ljudi je dolazilo u njegovo dvorište i sa puno njih je imao kontakte i veze. Jednog dana dva lika dođu u dvorište i on, pomislivši da se radi o kupcima drva, pozove ih u kuću. Odmah naredi ženi da nareže špeka, kobasica i natoči vina. Kad su se ovi dobro najeli i napili pitaju ga - Gazda jel ti imaš televizor u kući? A ovaj - Pa kak ne bi imao, koja kuća danas nema televizor, imam u svakoj sobi po jedan!! A oni će - Pa mi smo kontrolori HRT-a.  A tak znači, yeba vam ...........prvo sam vas nahranio i napio a onda vi meni KONTROLORI. Čak su mu stisnuli globu da plati 4 zaostale pretplate i naravno....plaćanje nadalje.   [55*
Bit znanosti je u tome što ona ispravlja samu sebe - Carl Sagan