[- ANKETE -] > ANKETE I ANKETICE

UFO, NLO, ma leteći tanjuri :-)

(1/43) > >>

Danijel:
Što mislite, postoje li?

serwox:
Moje skromno mišljence je da bi bila ludost kada bismo bili jedini u ovakom golemom svemiru. Toliko zvijezda, toliko planeta, a mi sami na svijetu... Mislim da to jednostavno nije mogu?e!  :shock:

voyager:
Da, mada smo mi vjerojatno vrlo mlada civilizacija i ne možemo za sada ostvariti me?uzvjezdana putovanja (osim u Zvjezdanim stazama i Zvjezdanim ratovima  :wink: ) to ne zna?i da nekle druge civilizacije to ne mogu!!!  8)

Dark Lord:
Kao što rekoh u "Brbljaonici", sami sigurno nismo, a što se ti?e lete?ih tanjura - postoji velika vjerojatnost da smo bilo kroz povijest bilo u skorije vrijeme više puta bili posje?ivani od strane vanzemaljskih vrsta...Njihova "prijevozna sredstva" koja se znaju ponekad nazivati lete?im tanjurima sigurno nisu ni "T" od tanjura, a izgledaju vjerovatno onako kako si mi ni nemožemo pojmiti, jer ukoliko imaju tehnologiju kojom zaista mogu putovati takovom brzinom i tako daleko da nas mogu posjetiti, tada definitivno za njih ne vrijede neka pravila fizike kojima mi baratamo odnosno poznaju tehnologiju i materijale kojima "prkose" nama znanim zakonima fizike pa tako i kod nas važe?im pravilima aerodinamike, te stoga njima nije nužan izgled "tanjura" koji bi smanjivao otpor zraka jer im se pogon temelji na bitno druga?ijim osnovama...Ina?e se u literaturi vezanoj uz tu temu može na?i detaljno zašto se UFO - NLO ?esto nazivaju lete?im tanjurima...
Ako o tome želite saznati i više, slobodno me kontaktirajte mailom sa upitima preko mog profila...Rado ?u odgovoriti svima koje interesira ova tematika u okvirima svojih saznanja...

serwox:
Pa Kenneth Arnold je pedesetih godina prošlog stolje?a upravljao svojim privatnim avionom i iznad planina uo?io objekte koji su ga podsjetili na dva tanjura poklopljena jedan preko drugoga i taj njegov opis je ušao u anale, jer se gotovo svi takvi objekti opisuju kao lete?i tanjuri. UFO ili NLO (neidentificirani lete?i objekti) je naziv koji bi trebao opisati sve objekte koji se kre?u nebom, a njihovo porijeklo ili nastanak se ne može objasniti. Ma da mi se samo do?epati knjige dr. Allen Hyneka "Projekt Plava knjiga"  :wink:  Nije mi poznato da li je objavljena i kod nas?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju