[- ASTRONOMIJA -] > NASMIJANI SVEMIR

AstroZeko

(1/5) > >>

Danijel:
Dragi moji prijatelji :hopla:

Prvo mi je poštar Stipe ostavio cedulju da me u pošti čeka paket s otkupninom. [09* Razbijao sam glavu pokušavajući skužiti što sam to i kada naručio, a da je otkupnina. Ni nakon duljeg vremena nisam se mogao sjetiti kada sam takvo nešto naručio, a da mi nije stiglo. :97: No kako sam već star, debeli i čelavi, uz to pomalo i sklerotični, zaključio sam da sam zasigurno na Internetu kliknio negdje gdje ne treba i sada mi na naplatu stiže tko zna što. :111: Odskakutao sam do bankomata i ispraznio ga kako bih mogao platiti... to... što već. I tako ja dođem u poštu, gurnem sineku tu ceduljku, preznojavajući se i stisnuvši se što sam više mogao, kao da će mi to nešto pomoći. [19* I pomoglo je. Gleda on u to i veli tetki za blagajnom da je poštar Stipe opet napravio... nešto... [70* Zatim je uzeo paket, odrapio s njega neku čestitku, rekao mi da se potpišem na nju, zatim mi tutnuo pod penkalo neki formular da mu i tamo ostavim autogram [23* i uvalio mi onaj paket u ruke. Ja ga gledam zbunjeno i pitam, što sam tiše mogao - A, otkupnina? [36* Nema otkupnine, Stipe je opet bio pij... prehlađen kad je pisao cedulju. Sa srca mi je pao golemi kamen, koji je pri padu tak zveknuo na pod :118: da se i zaštitar u čošku trgnuo iz drijemeža. Ja brže bolje otrčah van na kišu dok se netko nije predomislio. :77: Nisam ni pogledao što je u paketu. Pokisao dođoh u svoj brlog i pažljivo odmotao paket, a u njemuuuuu :268: Ma što da vam kažem, ostao sam skroz na skroz bez teksta, nisam mogao vjerovati svojim klempavim ušima [54* Stvarno ste me prekrasno iznenadili :125: Ne znam kako ću vam se odužiti za to [29* I dok grickam ČsLJ, i čitam knjigu s posvetom, sa zida me gleda poznati lik kojega sam negdje davno sreo, okićen dalekozorom i fotićem. Ljudi, nevjerojatni ste, HVALA VAM SVIMA [31*

Acheron:
:)

Frank:
 :D

Acheron:

--- Citat: Frank - 28.01.2009. u 19:37:43 sati --- :D

--- Kraj citata ---

--- Citat: Acheron - 28.01.2009. u 18:33:11 sati ---:)

--- Kraj citata ---

Ne kopiraj me!

davor:

--- Citat: Frank - 28.01.2009. u 19:37:43 sati --- :D

--- Kraj citata ---

Kaj je već stigao 1. april?   :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju