Autor Tema: Kako je svemir strukturiran? - predavanje  (Posjeta: 1224 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Đeno

• AstroBrbljavac
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Kako je svemir strukturiran? - predavanje
« Odgovori #10 u: 12.06.2010. u 11:00:33 sati »

Ne znam da li sam  imalo bio od  koristi i uspio ovu priču bar djelimice rasvijetliti ili sam vas samo umorio.

Kakvo je sad ovo  pitanje ? Ako išta ne razumin onda svakako ne razumin ovo. Mislin šta je previše , previše je, nije u redu ovakav tvoj stav prema samom sebi. Čovik lipo obrazloži i pokaže i onda kaže da nas je udušija. Evo da bi bija lipo miran ja u svoje ime javno ti šaljem  jedno iskreno veliko hvala, jer tvoja izlaganja  za menie su poučna.
Je da se ovaj put nije moglo dobiti odgovor jeli se uvećava sam protok vrimena ali je sve puno lipo i dobro objašnjeno.

E šta se tiće one šutnje , malo san tu skeptik , Aj  ti meni reci kako ću ja pitat i mučat, onda ne bi moga  čut i naućit ovo od tebe , pardon, za naućit tribat ću se još potruditi.E, a još je važnije kako će se onda postavljat,velika, jednostavna ali neriješena pitanja? To se baš nemože sa mučanjem. Učenjaci su učeni ali i dalje uče istraživanjem postavljajući upravo pitanja koja niko do tada nije postavija Naćelno se mogu složit s tobom ali tek po onoj po domaću, domaće je ipak domaće. "Bolje svašta izist nego svašta govorit."  Valjda nisan svašta reka :?:
Iskreni pozdrav , zna se kakav. :hopla:

Nek samo rotira...