Anketa

Kvaliteta M111 ?asopisa?

Super!
4 (50%)
Kvalitetan, ali nepouzdan (kasni)
4 (50%)
Koliko love, toliko ?itanja! :)
0 (0%)
Loše
0 (0%)
Što nije samo 110 Messierovih objekata??
0 (0%)

Ukupno Glasova: 8

Autor Tema: Izašao novi M111 (travanj-listopad) 2006.  (Posjeta: 4650 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline McPrdo

• Biser Galaktike
Odg: Izašao novi M111 (travanj-listopad) 2006.
« Odgovori #20 u: 10.10.2006. u 10:25:16 sati »
Mala kritika:
Podloga u boji mi smeta da si isprintam casopis. ( OK je za citanje na ekranu, ali trosi previse tinte ako se printa, a i papir nakon toga postane nekvalitetan, ili prenatopljen ili prepepecen- pogotovo ako se printa dvostrano, a tako si ja zamisljam casopis. Malo laserskih printera moze printati od ruba do ruba, pa ostanu ruznjikavi bijeli rubovi, a ink-jetovi natope stranicu toliko da se pocne izvijati.

Sve ostalo je dobro.
Samo nastavite...

To je moje mišljenje, sa drugim se ne slažem pa se nemoj trudit.(Kreso)
Nije potreban margarin za zatupljivanje ljudi, ko sto vidis vec sasvim solidan posao obavi internet, televizija, novine... (Lord Spirit)

Offline pixel

• Važna Osoba
  • Jahač Kometa
  • Spol: Muški
    • UPZ Prototipus
Odg: Izašao novi M111 (travanj-listopad) 2006.
« Odgovori #21 u: 10.10.2006. u 11:20:44 sati »
Mala kritika:
Podloga u boji mi smeta da si isprintam casopis. ( OK je za citanje na ekranu, ali trosi previse tinte ako se printa, a i papir nakon toga postane nekvalitetan, ili prenatopljen ili prepepecen- pogotovo ako se printa dvostrano, a tako si ja zamisljam casopis. Malo laserskih printera moze printati od ruba do ruba, pa ostanu ruznjikavi bijeli rubovi, a ink-jetovi natope stranicu toliko da se pocne izvijati.
Istina, ?asopis je zbog toga nezgodan za print, no od sljede?eg broja ?emo to malo druk?ije koncipirati, pa bi trebali takve stvari minimalizirati. Naravno da ?e M111 i dalje ostati primarno namjenjen za 'onscreen' ?itanje, ali probati ?emo na?i rješenje.