Autor Tema: Astro-Blogovi  (Posjeta: 11814 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drifter

• GUBITNIK
  • Mjesečar
  • *
  • OVOM KORISNIKU GOSTOPRIMSTVO JE TRAJNO OTKAZANO!
Odg: Astro-Blogovi
« Odgovori #10 u: 04.12.2006. u 23:05:23 sati »
pa kao prvo, nevezano za temu

ako mi se javljate, pravopisne greške nisu uop?e bitne ako ti je tema zanimljiva pametnjakovi?i, da ne pise astro forum vec bi pomislio da sam dosao na neki hrvatsko-pravopisni forum di te u?e ko u osnovnoj pravopisne greške lol. a kao drugo ono je bio moj blog i op?e me ne interesira ako mislite da je razbacano i da nije po redu. da je napisano po je***im definicijama blog bi bio.... tek onda bi bio s*anje. kako ces ti objasnit nekoj budali zakone fizike??? mogo sam napisat ili  skopirat neki drugi tekst koji se tocno pridrzava definicije pa bi vidjeli koliko bi ih opce znalo o cemu se prica , blog nije bio ni napravljen za one koji sve to znaju.  daj mucnite tim mozgovima koji vam stoje za ukras.

Offline Acheron

• Važna Osoba
  • AstroVeličanstvo
  • Spol: Muški
  • SkyWatcher 300/1500 GoTo
    • Zvjezdopisi
« Odgovori #11 u: 04.12.2006. u 23:18:15 sati »
kako ces ti objasnit nekoj budali zakone fizike???

Znanost nije za budale a ako ti ve? smetaju loši komentari onda nemoj blogati uop?e jer je ?itanje postova i njihovo komentiranje bit bloga i glupo je neo?ekivati loše komentare. Tako?er, biti nepismen da bi mogao nekome objasniti nešto nije pozitivna stvar. Nemaš pravo ljude koji ?itaju tvoj blog nazivati budala jer zna?i da ih nimalo ne poštuješ a blog pišeš radi njih i oni su tvoje mušterije. Osnovno je pravilo da mušterija mora biti zadovoljna.

Offline Drifter

• GUBITNIK
  • Mjesečar
  • *
« Odgovori #12 u: 04.12.2006. u 23:24:57 sati »
Ja vodim cijeli portal, tako da blog me i ne interesira previse. slusaj, znam primiti prijedlog i savjet, dapace, ali kada netko pristupi kao "dag" onda stvarno. Pravopisne greske u bloganju uopce nisu nista cudno, pogledaj koliko ljudi radi pravopisne greske. Znanost je za svakoga koga to interesira, bio ti retardiran ili budala ili kaj god. Bit bloga barem mog, je da se nesto nauci, a ne da napisem post i rijesim se. Puno me ljudi citalo, i nitko nije primjetio nista cudno i lose. I zasto bi ja sad blog trebao ici posvecivati samo jednom covjeku da on bude sretan. Ako se vecini svida, onda me ne zanima i necu se opce zamarati s vama.

Offline pixel

• Važna Osoba
  • Jahač Kometa
    • UPZ Prototipus
« Odgovori #13 u: 04.12.2006. u 23:25:19 sati »

ako mi se javljate, pravopisne greške nisu uop?e bitne ako ti je tema zanimljiva pametnjakovi?i, da ne pise astro forum vec bi pomislio da sam dosao na neki hrvatsko-pravopisni forum di te u?e ko u osnovnoj pravopisne greške lol. a kao drugo ono je bio moj blog i op?e me ne interesira ako mislite da je razbacano i da nije po redu. da je napisano po je***im definicijama blog bi bio.... tek onda bi bio s*anje. kako ces ti objasnit nekoj budali zakone fizike??? mogo sam napisat ili  skopirat neki drugi tekst koji se tocno pridrzava definicije pa bi vidjeli koliko bi ih opce znalo o cemu se prica , blog nije bio ni napravljen za one koji sve to znaju.  daj mucnite tim mozgovima koji vam stoje za ukras.
hehe .. op?e=op?e .. (ovo drugo ne?u spominjati)

da li bi ovakav nacin (ne)izrazavanja trebalo sankcionirati? neka Danijel odluci.. (primjeti da nema dijakritickih znakova - ne da mi ih se pisati - da li sam zato nepismen)

Drugo, ajde se malo skuliraj. Da si citao ovaj forum i malo, primjetio bis da je Tin dobio samo dobre preporuke, a ja bar nisam uocio nikakve zle namjere u pisanju (kao ni nigdje na astroforumu).

Ma cijeli post ti je kontradikcija. Kako ces nekome objasnit fiziku?! Pa sigurno neces nekome objasniti ako ne znas komunicirati (u tvoje znanje iz fizike necu ulaziti, ali po tvom pisanju, pretpostavljam jako malo!). Pismo je isto nacin komunikacije (the revelation).

U svakom slucaju, ja cu se suzdrzati od koristenja tvog vokabulara, jer zaista, niti ti, sinko, to ne zasluzujes. Evo, u medjuvremenu, par tema kojima bis se mogao posvetiti na svom blogu:

- argumentirano raspravljanje
- kultura
- gramatika (smisao, semantika pisanog teksta itd.)
..

btw, fali ti "kao drugo..." ..

Srdacan pozdrav,
Lucijan

Offline Drifter

• GUBITNIK
  • Mjesečar
  • *
« Odgovori #14 u: 04.12.2006. u 23:29:28 sati »

hehe .. op?e=op?e .. (ovo drugo ne?u spominjati)

da li bi ovakav nacin (ne)izrazavanja trebalo sankcionirati? neka Danijel odluci.. (primjeti da nema dijakritickih znakova - ne da mi ih se pisati - da li sam zato nepismen)

Drugo, ajde se malo skuliraj. Da si citao ovaj forum i malo, primjetio bis da je Tin dobio samo dobre preporuke, a ja bar nisam uocio nikakve zle namjere u pisanju (kao ni nigdje na astroforumu).

Ma cijeli post ti je kontradikcija. Kako ces nekome objasnit fiziku?! Pa sigurno neces nekome objasniti ako ne znas komunicirati (u tvoje znanje iz fizike necu ulaziti, ali po tvom pisanju, pretpostavljam jako malo!). Pismo je isto nacin komunikacije (the revelation).

U svakom slucaju, ja cu se suzdrzati od koristenja tvog vokabulara, jer zaista, niti ti, sinko, to ne zasluzujes. Evo, u medjuvremenu, par tema kojima bis se mogao posvetiti na svom blogu:

- argumentirano raspravljanje
- kultura
- gramatika (smisao, semantika pisanog teksta itd.)
..

btw, fali ti "kao drugo..." ..

Srdacan pozdrav,
Lucijan

sam ti filozofiraj, fali nam takvih kao ti!

za tebe zaostalo dijete, nemam rijeci.
Jednostavno, retardacija od ro?enja, nema sta tu raspravljat. Necu opce ovdje vise dolazit na forum jer je tolko jadan, neznam sta neki rade na njemu. Mislim, svasta sam vidio u zivotu, al ovo, boze me sacuvaj

Offline Danijel

• CEO of research space operations at the Observatory Apollo
  • Administrator
  • AstroVeličanstvo
  • *
    • Zvjezdarnica
« Odgovori #15 u: 04.12.2006. u 23:34:04 sati »
Je, ovo ti je bio zadnji post, došao si ovamo provocirati i vrije?ati forumaše i to bez ikakvih argumentiranih ?injenica. Zbogom!

| Teleskopi: SkyWatcher MAK 127 / 1500 i Celestron 11 SCT 280 / 2800 |
| Fotoaparati: EOS 450D i 650D | Astrokamera: Astrolumina QHY 5-II-c |
| Montaža: NEQ-6 PRO GoTo SkyScan | Dvogledi: Panorama 8 x 56 i TS 20 x 90 |
| Lokacija: φ = 45°49'11" N,  λ = 17°21'26" E,  h = 135 m. |
| SVIJET FOTONA | ZVJEZDARNICA APOLLO |

Offline pixel

• Važna Osoba
  • Jahač Kometa
    • UPZ Prototipus
« Odgovori #16 u: 04.12.2006. u 23:35:46 sati »
Ja vodim cijeli portal, tako da blog me i ne interesira previse. slusaj, znam primiti prijedlog i savjet, dapace, ali kada netko pristupi kao "dag" onda stvarno. Pravopisne greske u bloganju uopce nisu nista cudno, pogledaj koliko ljudi radi pravopisne greske. Znanost je za svakoga koga to interesira, bio ti retardiran ili budala ili kaj god. Bit bloga barem mog, je da se nesto nauci, a ne da napisem post i rijesim se. Puno me ljudi citalo, i nitko nije primjetio nista cudno i lose. I zasto bi ja sad blog trebao ici posvecivati samo jednom covjeku da on bude sretan. Ako se vecini svida, onda me ne zanima i necu se opce zamarati s vama.
Portal, blog? Za pocetak nauci znacenje pojmova kojima baratas.
Zao mi je jedino sto ces s takvim stavom (koliko god da je on nama zabavan za citanje tj. zalostan jer je istinit) tesko napredovati u zivotu.

Koji dobar argumentirani komentar .. "Koliko ljudi radi pravopisne greske".. Heh, znaci oni rade, pa mozes i ti? .. po toj logici - oni se ne znaju izrazavat pa ne moras ni ti .. tj. oni ne znaju fiziku pa ne moras ni ti? .. Mislim hey, stani malo! Ne glumi ovdje nekakav moral opceg dobra!

Ali samo naprijed, ako vecini ne smeta tvoj "stil" pisanja i nekultura - samo pisi za njih - na isti taj nacin! I da se ne bis slucajno usavrsio, i presao preko nekih stvari ili poslusao koji pametan savjet, nije to za tebe - bolji si od toga, i od svih nas ..
btw, i zvjezdarnica.com ima siroliku publiku, ajde se faco udostoji napisati jedan clanak za njih tj. nas! I meni bi dobro dosla lekcija iz fizike, zaista!

Offline Acheron

• Važna Osoba
  • AstroVeličanstvo
  • SkyWatcher 300/1500 GoTo
    • Zvjezdopisi
« Odgovori #17 u: 04.12.2006. u 23:36:42 sati »
Je, ovo ti je bio zadnji post, došao si ovamo provocirati i vrije?ati forumaše i to bez ikakvih argumentiranih ?injenica. Zbogom!

[42* [24* [24* [24* [24*

(sorry pixel)

Offline pixel

• Važna Osoba
  • Jahač Kometa
    • UPZ Prototipus
« Odgovori #18 u: 04.12.2006. u 23:45:20 sati »
sam ti filozofiraj, fali nam takvih kao ti!

za tebe zaostalo dijete, nemam rijeci.
Jednostavno, retardacija od ro?enja, nema sta tu raspravljat. Necu opce ovdje vise dolazit na forum jer je tolko jadan, neznam sta neki rade na njemu. Mislim, svasta sam vidio u zivotu, al ovo, boze me sacuvaj
Hehe, kakvi smo ljudi, vidi se po nasim postupcima, nasem razmisljanju, nasem pisanju .. Ti si pokazao kakav si ti! Jedino sto si pametno na ovom forumu napravio jest - napisao post bez kvacica (sto postujem kod ljudi koji nisu na Ti s gramatikom, a ne forsiraju nam ? umjejsto ? isl.)!

Sada kada se sjetim .. U subotu, kada sam se vracao iz Žminja s frendom, naletjeli smo na staroj cesti na sudar.. dva mrtva, cesta blokirana .. not a pretty sight! http://www.glasistre.hr/?47be0a71929c238931c24b1a0f15c0ec,TS,1781,,11175,,144708, link za detalje) .. vec me par dana kopka gdje ovaj svijet ide .. Ali nekako, ovaj tvoj nacin komunikacije me puno vise pogadja, tim vise sto za tebe jos ima sanse (nadam se :( ).. valjda ce te netko spustiti na zemlju, prije nego te spuste zakoni fizike kao ova dva nesretnika :(
Sorite na morbidnosti ..

Offline Danijel

• CEO of research space operations at the Observatory Apollo
  • Administrator
  • AstroVeličanstvo
  • *
    • Zvjezdarnica
« Odgovori #19 u: 04.12.2006. u 23:49:44 sati »
Hajde dosta o tom liku, kako je došao, još je brže odletio s foruma, vratiti se ne?e, nije vrijedan toga da mu posve?ujete pozornost [02* :mrgreen:

| Teleskopi: SkyWatcher MAK 127 / 1500 i Celestron 11 SCT 280 / 2800 |
| Fotoaparati: EOS 450D i 650D | Astrokamera: Astrolumina QHY 5-II-c |
| Montaža: NEQ-6 PRO GoTo SkyScan | Dvogledi: Panorama 8 x 56 i TS 20 x 90 |
| Lokacija: φ = 45°49'11" N,  λ = 17°21'26" E,  h = 135 m. |
| SVIJET FOTONA | ZVJEZDARNICA APOLLO |