Autor Tema: Astro-Blogovi  (Posjeta: 11849 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Delboy

• Zvjezdani Skakač
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Astro-Blogovi
« Odgovori #30 u: 05.12.2006. u 14:48:27 sati »
Trebali ste pitat driftera kolko godina ima, možda je još mla?i od Tina  :lol:

Offline dag

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
« Odgovori #31 u: 05.12.2006. u 16:40:12 sati »
:257:

Evo ruke, ruka nije sunka ...
 :wink:
"Sve sto postoji samo je vise lica istoga, nastalih zbog loma simetrije kod promjene faze, zbog pada energetskog nivoa prilikom inicijalnog sirenja prostora." (Kruno)

Offline Drifter

• GUBITNIK
  • Mjesečar
  • *
  • OVOM KORISNIKU GOSTOPRIMSTVO JE TRAJNO OTKAZANO!
« Odgovori #32 u: 05.12.2006. u 16:42:35 sati »
Ne! Imam 13 godina. Ali dobro i da nemožeš me se riješiti jer imam Maxa Adsl i svaki put mi se promjeni IP adresa. Stoga evo ne?u vise spamati i biti ?u koliko-toliko pristojan ako mi nedaš bann.

Offline Tin

• Zvjezdani Skakač
  • *
  • Ništa nije tako ?udesno da ne bi moglo biti
    • astronomija.izhr.com
« Odgovori #33 u: 05.12.2006. u 17:27:05 sati »
:257:

Evo ruke, ruka nije sunka ...
 :wink:

ma nisam ti ni ništa zamjero !!  :wink: :wink: I da vas ispravim imam 12 godina a ne 11  :lol: :lol: .

Ovo je ve? materijal za Zlo?esti kutak  :218: Predlažem da njegov blogi? tamo smjestimo :218:
Dag, ne moraš se ispri?avati Tinu, vjerujem da ti Tin nije previše zamjerio, prošao je on i puno više druže?i se s nama, jelda Tin [10*
No, vidiš, za razliku od Driftera, mi smo zavoljeli Tina, i on je ovdje punopravni ?lan, u?estvuje u svim raspravama i nikada nije napravio ništa loše ili prekršio pravila do te mjere da bih mu amenovao :240: vritnjak kao  :95: Drifteru :218:
Osim toga, Drifter o?ito nije pro?itao ono što je trebao pro?itati pa je prošao tako kako je prošao :mrgreen:
Tin to nikada nije napravio, što pokazuje da ima kudikamo više osnovne kulture od Driftera :215: :207:
A pravopis ?e nau?iti s vremenom. Tin ima puno manji problem, ne zna pravopis, dok ovaj drugi niti zna pisati niti ima kulturu niti zna argumentirano raspravljati. Propali slu?aj :111: Vidi se da je zalutao ovdje pa smo ga otpravili tamo gdje i spada :79:
Dag, Tin, pružite si ruku :103: [71*

Danijel hvala na pohvali, mislio sam da me stmatrate glupim klincem koji se mota po forumu i smeta. Puno hvala na potpori !!

Ne?u sad citirati sve textove ali mi se svi?aju neki !!

Offline Tin

• Zvjezdani Skakač
  • *
  • Ništa nije tako ?udesno da ne bi moglo biti
    • astronomija.izhr.com
« Odgovori #34 u: 05.12.2006. u 17:38:46 sati »
Evo što ste uplašili Driftera i sad je izbrisao blog !!!  :( :( :? Drifter imaj ti svoj blog ali prije nego nešto napišeš istraži malo to oti?i na t-portal ili na net.hr i tamo nešto na?i zanimljivo te malo istraži i tek onda napiši post... Dobro su ti de?ki na forumu rekli !! Slažem se de?ki  :wink:

Offline Drifter

• GUBITNIK
  • Mjesečar
  • *
« Odgovori #35 u: 05.12.2006. u 17:54:59 sati »
Ne, umjesto toga http://www.croblogeri.com/ tamo je moje sjedište :D

Offline Lord Spirit

• AstroMeteor
    • Moj blog
« Odgovori #36 u: 05.12.2006. u 19:08:25 sati »
Hej Drifter!

Prijasnje postove necu koentirati jer sam suglasan sa Pixelom i ekipom.

Sto se tice :
Ne! Imam 13 godina. Ali dobro i da nemožeš me se riješiti jer imam Maxa Adsl i svaki put mi se promjeni IP adresa. Stoga evo neæu vise spamati i biti æu koliko-toliko pristojan ako mi nedaš bann.

Mozda imas 13 i MaxAdsl ali to te ne cini nikakvim hackerom! Tebi se promjeni IP svakih 24 h. Meni se IP promjeni n puta na dan jer imam modem  :D Dovoljno je da ti se ubaci neki mali kolacic i da te se prepozna kada se pokusavas registrirati.
"Djeluj prema onoj maksimi za koju mozes htjeti da postane opcim prirodnim pravilom"
E. Kant

Offline Drifter

• GUBITNIK
  • Mjesečar
  • *
« Odgovori #37 u: 05.12.2006. u 19:17:59 sati »
IP mi se promjeni svaki put kad se opet connectam (iliti kad restartam komp.). I samo stisnem "Delete Cookies" ili da opce ne prima kolacice i stvar je rijesena  :D

Offline Acheron

• Važna Osoba
  • AstroVeličanstvo
  • SkyWatcher 300/1500 GoTo
    • Zvjezdopisi
« Odgovori #38 u: 05.12.2006. u 20:03:57 sati »
Ovak, da razjansimo stvar, barem što se mene ti?e.

Ovdje ima nas 5-6 koji smo si jako dobri, ako pogledaš forum skužit ?eš tko smo da sad ne nabrajam. Isto kao i što pomažemo Tinu tako možemo i tebi pomo?i jer se nekome astronomija/fizika mogla zgaditi kad je pro?itao tvoj blog. Ak se nekome bude zgadila nek mu se zgadi barem zbog to?nih i lijepo sro?enih informacija. Slobodno pitaj sve što te zanima. Imaš priliku ovdje u?iti od pravih ljudi, npr Pixel (Lucijan) dio je ekipe koja radi M111. Ponekad nam i Frank napiše kakav tekst a Danijela kao što ve? znaš ima najbolu astro stranicu na ovim prostorima. Tako?er, Todor i Kruno su u stanju ponuditi predivno i to?no sro?ene odgovore. Iskoristi priliku.

Dobrodošao na forum.
« Zadnja izmjena: 05.12.2006. u 21:25:05 sati od Acheron »

Offline dag

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
« Odgovori #39 u: 05.12.2006. u 21:11:03 sati »
Ovak, da razjansimo stvar, abrem što se mene ti?e.

Ovdje ima nas 5-6 koji smo si jako dobri, ako pogledaš forum skužit ?eš tko smo da sad ne nabrajam. Isto kao i što pomažemo Tinu tako možemo i tebi pomo?i jer se nekome astronomija/fizika mogla zgaditi kad je pro?itao tvoj blog. Ak se nekome bude zgadila nek mu se zgadi barem zbog to?nih i lijepo sro?enih informacija. Slobodno pitaj sve što te zanima. Imaš priliku ovdje u?iti od pravih ljudi, npr Pixel (Lucijan) dio je ekipe koja radi M111. Ponekad nam i Frank napiše kakav tekst a Danijela kao što ve? znaš ima najbolu astro stranicu na ovim prostorima. Tako?er, Todor i Kruno su u stanju ponuditi predivno i to?no sro?ene odgovore. Iskoristi priliku.

Dobrodošao na forum.

Bravo, to je duh tolerancije i napretka! Sada mi je zao zasto nisam ja ...  :wink:

Lijepo si ovo napisao, cisto mi imponira biti dio tog drustva, ozbiljno!
"Sve sto postoji samo je vise lica istoga, nastalih zbog loma simetrije kod promjene faze, zbog pada energetskog nivoa prilikom inicijalnog sirenja prostora." (Kruno)