Imaju li horor filmovi posljedice na dječiju psihu?

Autor Tema: Imaju li horor filmovi posljedice na dječiju psihu?  (Posjeta: 9309 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dag

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Imaju li horor filmovi posljedice na dječiju psihu?
« Odgovori #20 u: 30.12.2011. u 08:51:28 sati »
Ne siriti predrasude, imamo vrlo dobrih filmova samo nisu komercijalni.
"Sve sto postoji samo je vise lica istoga, nastalih zbog loma simetrije kod promjene faze, zbog pada energetskog nivoa prilikom inicijalnog sirenja prostora." (Kruno)

Offline BadMad

• Galaktička Zraka
  • jesu likovi iz crtića obvezni avatari :-)?
« Odgovori #21 u: 30.12.2011. u 09:55:19 sati »
H-8
Skywatcher 114/900 eq1 |  kineski šrot zoom dvogled 8x50

Offline fikus

• VanZemljak
  • Spol: Ženski
« Odgovori #22 u: 30.12.2011. u 12:46:49 sati »
To je zato jer kao 6-godišnje dijete nisi gledao filmove tipa teksaški masakr motornom pilom. Zahvali roditeljima na tome.
Istina mogu im zahvaliti što me nisu tjerali da gledam teksaški masakr motornom pilom, ali onda im se moram zahvaliti i na njihovim postupcima koji su me doveli do današnjeg stanja. U mom slučaju je puno više posljedica ostavilo ono što su mi radili u stvarnom životu nego nešto viđeno na televiziji.
S ostatkom posta se slažem. Po meni su možda još i veći problem filmovi koje ti spominješ, pa i prethodno spomenute sapunice, bajke i sl.

Nisam gledao među noge pa pogriješih. Sorry. ;)
Vrhunac kulture   [37*

Offline Human

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #23 u: 30.12.2011. u 12:57:50 sati »
Istina mogu im zahvaliti što me nisu tjerali da gledam teksaški masakr motornom pilom, ali onda im se moram zahvaliti i na njihovim postupcima koji su me doveli do današnjeg stanja. U mom slučaju je puno više posljedica ostavilo ono što su mi radili u stvarnom životu nego nešto viđeno na televiziji.
S ostatkom posta se slažem. Po meni su možda još i veći problem filmovi koje ti spominješ, pa i prethodno spomenute sapunice, bajke i sl.
Vrhunac kulture   [37*

Da, na razvoj djeteta kao osobe ne utječu samo filmovi. Tu se slažemo. Utječe sve s čime je dijete u kontaktu. Kompletna okolina. Sve pomalo. No ovdje su tema horor filmovi i pitanje utječu li ili ne utječu na dječju psihu.

Naravno da utječu. Upravo u onolikoj mjeri u kolikoj filmovi čine (sačinjavaju) djetetov odgoj. Ako je to jedan film, onda zanemarivo malo. Ako je to svakodnevno neki horor - dijete vrlo vjerojatno postaje psihopat. Govorimo o 6-godišnjem djetetu, da se razumijemo.

Kulura? Takav sam po celom telu! ;)

Offline foton

• Zvjezdani Skakač
  • *
« Odgovori #24 u: 30.12.2011. u 17:01:26 sati »
Da čudno-davno sM čitao da neki lik u SAD-u živi u sred grada ubija ljude zatim  jede njihovo meso lik je normalan tip koji ima posao,živi ˝˝normalno˝,ali ubija ljude i jede ljude koje ubije tip je psihopat.....

Offline Bacač

• AstroMudrac
    • Astronomija u Dubrovniku
« Odgovori #25 u: 30.12.2011. u 17:13:42 sati »
Tko zna, možda je ubijao ljude s tumorom kako bi pojeo njihov-tumor.To mu možda treba za regeneraciju otkinutih dijelova tijela.Kao gušter ili crv.
Ili možda ih ubija i vadi im jetre koje kasnije pojede, vjerovatno zato jer mu jetre trebaju za zimski san-hibernaciju.

Hint- The X Files. :mrgreen:
SkyWatcher 150/750
CG5 ADM

Offline scuka

• Astronom
  • To infinity and beyond
« Odgovori #26 u: 30.12.2011. u 18:07:49 sati »
Tko zna, možda je ubijao ljude s tumorom kako bi pojeo njihov-tumor.To mu možda treba za regeneraciju otkinutih dijelova tijela.Kao gušter ili crv.
Ili možda ih ubija i vadi im jetre koje kasnije pojede, vjerovatno zato jer mu jetre trebaju za zimski san-hibernaciju.

Hint- The X Files. :mrgreen:

Ili kao u Star Trek Voyager gdje su bili oni ljudi koji imaju bolest "Fage" (mislim da se tak pise) pa im trebaju dijelovi tijela kako bi ih zamijenili unistenima od bolesti
proud owner of:
----
SW Newton 200/1200 - Dobson

Offline Rajko

• AstroOdisej
  • **
    • Astronomska udruga Danica Ogulin
« Odgovori #27 u: 30.12.2011. u 19:44:18 sati »
 :kokice: [01*
Celestron 8 XLT na CAM GoTo
Philips ToUcam PRO II
DFK 21AF04.AS
TS 15x70