Anketa

Igrate li igre online, tipa ogame, bitefight i sl.?

Redovno
Ponekad
Baš i ne
Nikako

Autor Tema: Igre online  (Posjeta: 18757 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Krun0

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Igre online
« Odgovori #10 u: 29.01.2007. u 18:48:33 sati »
Meni je bilo dobro MOH,COD,Drakan,HL i tog tipa...
 Trenutno mi graficka prijeci daljnje igranje..namjerno je necu kupit,
  jer znam da budem opet zaglibio... :265:

BTW ima tko jeftinu 6200,6600.... :mrgreen:
Deus non est !
Testimonia sunt omnibus per circuitum nostrum, si vis videre.

Offline HrAstro

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
  • Majstor Svjetlosti
« Odgovori #11 u: 29.01.2007. u 19:08:48 sati »
Zadnja igra koju prešao jest COD2 i to nakon duže stanke.. prije toga GhostRecon i njegove ekspanzije! Sad eventualno odigram koju autosimulaciju kod frenda (GT2, Race)

Od online igra, samo F1 menager.. i to je bilo davno!

.............:HrAstro:. - http://www.hrastro.com/..............

Offline Antonio

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #12 u: 29.01.2007. u 19:49:14 sati »
Ja s ponosom mogu re?i da ve? skoro godinu dana nisam odigral ni jednu igru na kompu.  :wink: Prije sam bio zalu?en igricama..., pogotovo u osnovnoj... najviše Heroesima (3), koji su mi i dalje najbolja igra, i ako po?em ponovo igrati, igral budem Heroese.  :)
Ali, mislim da su igrice samo utrošak vremena, nema koristi od njih, bolje je pametnije iskoristiti vrijeme..., lako je postati ovisan...  :?

Offline Krun0

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
« Odgovori #13 u: 29.01.2007. u 21:09:21 sati »
Pa i gledanje filmova i serija je onda gubitak vremena  :109:

Ima igara koje igras bez veze i one u koje se uzivis,naravno ukusi su subjektivni,mene su FPS WWII zakon (COD)....inace volim WWII filmove...
  Da netko ne misli da sam fasciniran zlom i nasiljem rata,to nije istina,
     jednostavno volim takticke operacije u stilu onog vremena.......npr "Nedostizni most" ili "U orlovom  gnijezdu"....

No posto imam staru VGA,isto vec godinu dana nisam pokrenuo ni jednu igru,
   osim Settlerse koje igram s malim.........vjerojatno je i to dobro jer bi pocinio samoubojstvo s PC.imam jako jako malo slobodnog vremena - morao bih krasti od spavanja...

No jos uvijek se nadam da cu jednom odigrati COD2 i MOH2,cekaju u ormaru....kad se malo rasteretim (mozda)........zato velim ,ako netko radi update hardware-a pa ima koju Nv 6200 ili 6600 nek se javi.....

O igrama online ni ne razmisljam,mozda sam stekao fobiju od njih jos u vremenima kad je dial up bio skup....no znao sam prije desetak godina igrati ,preko modema ,F16 simulaciju s frendom iz ZG....sjeca se tko onih vremena kad je sat telefoniranja bio oko 4 kune....
« Zadnja izmjena: 29.01.2007. u 21:15:05 sati od Krun0 »
Deus non est !

Offline HrAstro

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
  • Majstor Svjetlosti
« Odgovori #14 u: 29.01.2007. u 21:20:48 sati »
sje?am se ja vremena kada sam imao izlaz na internet preko msn-a i pla?ao pretplatu 100$ :shock: (100h je onda uklju?eno u pretplatu, kolko se sje?am)
ili RedAlert u igraonici (10kn/h)
Mene isto zanimaju filmovi WWII tematike.. volio bi koji naslov u DVD kolekciji?

veli se "i gubljenje vremena je važan dio života"  :mrgreen:

Offline Antonio

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #15 u: 29.01.2007. u 21:27:36 sati »

Ima igara koje igras bez veze i one u koje se uzivis,naravno ukusi su subjektivni,mene su FPS WWII zakon (COD)....inace volim WWII filmove...
  Da netko ne misli da sam fasciniran zlom i nasiljem rata,to nije istina,
     jednostavno volim takticke operacije u stilu onog vremena.......npr "Nedostizni most" ili "U orlovom  gnijezdu"....

Da, slažem se, ali ne bih izjedna?avao film sa igrama... Film je nešto drugo, iako i tu ima sme?a (mislim na nekakve jeftine akci?e, i op?enito blockbustere - komercijalne filmove koji su ra?eni samo zbog što ve?eg profita...). Film je umjetnost, op?a kultura... i više je edukativnog karaktera od igrica...

Offline Acheron

• Važna Osoba
  • AstroVeličanstvo
  • SkyWatcher 300/1500 GoTo
    • Zvjezdopisi
« Odgovori #16 u: 29.01.2007. u 21:29:34 sati »
Vidim da pri?ate o igricama

Nekad davno, u razdoblju od 1. do 3. srednje mene se moglo smatrati neki poluprofesionalnim gamerom. Mjese?no smo išli na 2-3 LAN party-ja, neki ve?i poput Gathering-a u Velikoj Gorici (jednom je bilo 130 kompjutera) a ?esto kod prijatelja u garaži (4-5 kompjutera).
Rasturali smo CounterStrike, C&C Generals, Warcraft 3 (kojeg vole svi osim mene), CoD a jedno vrijeme bili smo napaljeni i na Il2 Sturmovik.
Nažalost, kad mi je prijatelj zbog toga pao razred vidio sam da došlo 5 do 12 pa sam smanjio s igranjem a i teleskop sam nabavio pa sam vrijeme no?u kratio na druge na?ine. U zadnje vrijeme sam znao malo poigrati Battlefield 1942, Worms 2 i Heroes 3 (THE IGRA svih vremena) i to je to. Hardware je malo zastario a i volju sam izgubio.

Offline HrAstro

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
  • Majstor Svjetlosti
« Odgovori #17 u: 29.01.2007. u 21:35:59 sati »
Da, slažem se, ali ne bih izjedna?avao film sa igrama... Film je nešto drugo, iako i tu ima sme?a (mislim na nekakve jeftine akci?e, i op?enito blockbustere - komercijalne filmove koji su ra?eni samo zbog što ve?eg profita...). Film je umjetnost, op?a kultura... i više je edukativnog karaktera od igrica...
Al ima i edukativnih i poticajnih igara.. recimo serijal Ceasar, Pharaoh, Rome Total War.. mene su recimo zainteresirale za taj dio povijesti

danas ratne igre te vode kroz prave bitke itd.
U CoD onaj dolazak u Staljingrad..fascinantno, dolaze "desantnim" (baš i nisu) brodovima, jednom 5 metaka drugom puška.. kasnije gledam stariji film na temu WWII i potpuno ista scena :mrgreen:
preto?ili su tu scenu iz filma u igru

Offline Krun0

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
« Odgovori #18 u: 29.01.2007. u 22:43:00 sati »
Film i nije nesto drugo...kvalitetna igra isto kao i kvalitetan film ima svoju vrijednost..........kako nas film uvodi u kompleksnost ljudskih odnosa (kvalitetni thrilleri),tako nas neka kvalitetno koncepirana igra moze uputiti u logicno razmisljanje za postizanje odredjenog cilja..no takvih filmova i igara je jako malo...

Druga dimenzija je interaktivno sudjelovanje u radnji,sto film ne moze pruziti...to mi je ono najbitnije............ 8)

npr. svaka epizoda COD koncepirana je na odredjenoj povjesnoj strateskoj situaciji ili filmu (koje sam ja sve,naravno gledao  :mrgreen:),tako da se mogu uzivitu u tu situaciju i interaktivno sudjelovati..............naravno da ima puno propusta u scenariju i puno defekata u AI,no tu masta stupa na scenu....

Deus non est !

Offline pixel

• Važna Osoba
  • Jahač Kometa
    • UPZ Prototipus
« Odgovori #19 u: 29.01.2007. u 22:47:19 sati »
Ja igram legendarnu Duke Nukem 3D i ne treba mi više  :mrgreen:
Yep, bila je to definitivno jedna od Igara (s velikim slovom ;)) ..

Vidim da pri?ate o igricama

Nekad davno, u razdoblju od 1. do 3. srednje mene se moglo smatrati neki poluprofesionalnim gamerom. Mjese?no smo išli na 2-3 LAN party-ja, neki ve?i poput Gathering-a u Velikoj Gorici (jednom je bilo 130 kompjutera) a ?esto kod prijatelja u garaži (4-5 kompjutera).
Rasturali smo CounterStrike, C&C Generals, Warcraft 3 (kojeg vole svi osim mene), CoD a jedno vrijeme bili smo napaljeni i na Il2 Sturmovik.
Nažalost, kad mi je prijatelj zbog toga pao razred vidio sam da došlo 5 do 12 pa sam smanjio s igranjem a i teleskop sam nabavio pa sam vrijeme no?u kratio na druge na?ine. U zadnje vrijeme sam znao malo poigrati Battlefield 1942, Worms 2 i Heroes 3 (THE IGRA svih vremena) i to je to. Hardware je malo zastario a i volju sam izgubio.
Hehe, ja sam isto imao svojevrsnu "karijeru" u igrama, ali ne toliko u igranju vec "pravljenju" :) .. Opsesija su bile mape za HL, Deus Ex modovi (tu mi nije bilo lose :)) .. u svakom slucaju, to se sve odrazilo na neko znanje koje imam danas na temu grafickog dizajna, modeliranja (rada na racunalu uopce) itd..

Dobro, vjerojatno je mnogo pripomoglo tome da do danas nisam "obnavljao" komponente, pa tako mi i dalje u kompu stoji celeron 800 i radeon 7500 .. Ali nabavio sam sad lap s super preformansama, tako da cu morati nadoknaditi zadnjih 2-3 godine .. :)

Btw, ima danas mnogo mojih vrsnjaka koji jedva da znaju raditi u wordu a vise na kompu cijele dane igrajuci se - mogu reci da mi je ta mogucnost igranja na kompu od ran(ij)e dobi dala odredjene prednosti u zivotu .. hrastro je dobro rekao kako ima i edukativnih i poticajnih igara, ali mislim da se vecina danasnje djece orijentirala na grafiku umjesto na igrivost i kvalitetu samog proizvoda :(

a ma.. najbolje da instaliram Total Annihilation i da pustim suzu za dobra stara vremena, u vjecitoj bitci za svemir ! :)