Ponešto o prizemljenima.
Malenčenko je jedan od najdugovječnijih kozmonauta. U 5 letova nakupio je 641 dan. Prvi puta poletio je pred 18,5 godina. Sad ima 50 i još je u treningu. Trenutno samo su još dvojica aktivnih veterana s takvim stažem, Kaleri 769 dana i Padalka 710 dana. Svaki od ove trojice idućim letom može postati čovjek koji je najduže boravio u svemiru (za sad je na vrku Krikaljov s 803 dana). Međutim do 2015. Niti jedan od trojice nije na rasporedu letenja. Malenčenko je treći puta bio u posada ISS-a, bio je jednom na Miru i jednom je letio s Atlantisom.
Suni Williams je drugi puta bila na ISS, prvi puta ju je doveo Discovery, a vratio Atlantis. Ukupno je provela 321 dan u svemiru. Postala je žena s najviše EVA, čak 7 puta se prošetala izvan broad i nakupila 50h (do sada su samo četvorica duže bili u skafanderima).
Aki Hoshide je također bio drugi puta u svemiru. Prvi puta je donio s Discoveryjem drugi dio modula Kibo. Nije bio član posade nego se vratio nakon montaže modula. Tijekom upravo završene misije Hoshide i Williamsova su obavili treću najdužu šetnju – 8h 17min. Ovako duge šetnje se obično ne prakticiraju, tek ako se nešto zakomplicira onda se produži. A i skafanderi nemaju previše kisika, tako da se ulazi u brod prije nego se ostane na rezervi. U tri EVA koje je obavio na ovoj misiji (sve sa Sunitom) Hoshide je proveo ukupno 21h izvan broda.