Autor Tema: Znanost - Velikani  (Posjeta: 1887 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Đeno

• AstroBrbljavac
  • *
  • Spol: Muški
Znanost - Velikani
« u: 23.04.2013. u 13:56:18 sati »
Ha , da se malo pohvalimo svi na Zvjezdarnici.
Trebao mi je nekakav podatak iz onog mog članka na Zvjezdarnici o Ruđeru . Kad tamo imam šta vidit.
Članak o Ruđeru je posječen čak preko 5000 tisuća puta. A onaj o Filozofskim velikanima preko 1200 puta.
Ne mogu se načuditi , nisam  moga virovat svojim očima.Iznenadilo me da su tekstovi tako dobro posječeni . Mislim da je za našu Zvjezdarnicu to super promet Baš  mi je  drago i guštan ka prase u malo vode.
Da se zna Danijel je u svemu ovome najviše zaslužan , da nije bilo njega nikad  ovi tekstovi ne bi došli na vidjelo dana .
A i uredija je članke sa slikama. Sve skupa me jako veseli jer je ispalo  na moje inenađenje iznad svih mojih očekivanja . Kako smo ipak astronomski forum posebno mi nekako  godi da je odlično posječen onaj članak o filozoskim velikanima  .
Hvala Zekonja. :hopla: :hopla: :hopla:
« Zadnja izmjena: 23.04.2013. u 14:00:46 sati od Đeno »
Nek samo rotira...

Offline davor

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
Odg: Znanost - Velikani
« Odgovori #1 u: 23.04.2013. u 15:04:03 sati »
Baš lijepo Đeno, za pohvalu.

Ali članak nije posječen, nitko ga nije sikiron tuka.  Tvoj članak je posjećen 5000 puta. Nisam cjepidlaka ali ovo je sasvim drugo značenje.
Ja se ne želim raspravljati, samo hoću kazati da sam u pravu.

Offline Danijel

• CEO of research space operations at the Observatory Apollo
  • Administrator
  • AstroVeličanstvo
  • *
    • Zvjezdarnica
« Odgovori #2 u: 23.04.2013. u 15:22:52 sati »
Đeno, napisao si kvalitetne članke, a to posjetitelji Zvjezdarnice znaju prepoznati. Zasluge idu isključivo tebi :sesir:

| Teleskopi: SkyWatcher MAK 127 / 1500 i Celestron 11 SCT 280 / 2800 |
| Fotoaparati: EOS 450D i 650D | Astrokamera: Astrolumina QHY 5-II-c |
| Montaža: NEQ-6 PRO GoTo SkyScan | Dvogledi: Panorama 8 x 56 i TS 20 x 90 |
| Lokacija: φ = 45°49'11" N,  λ = 17°21'26" E,  h = 135 m. |
| SVIJET FOTONA | ZVJEZDARNICA APOLLO |

Offline Đeno

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #3 u: 23.04.2013. u 16:56:39 sati »
Baš lijepo Đeno, za pohvalu.

Ali članak nije posječen, nitko ga nije sikiron tuka.  Tvoj članak je posjećen 5000 puta. Nisam cjepidlaka ali ovo je sasvim drugo značenje.

Je  Davore. Oll ti ne znaš da san ja polupismen čovik za pravopis. To me nikadan nije išlo.
Evo ti friški dokaz .Oni me nekidan napa radi slova Č ,.a bilo je tu i ranije propusta mojih koliko oš  i  priča o mom krasnom  pravopisu. I sad  san opet zabrljavija  , čekaj sekunda da pogledan kako san ono napisa  , e  bilo je  ,posječen . Ajme meni pari da san drvosječa. I šta sad tu mogu ja napravit? Ma ama baš ništa. .Triba reć istinu , naopako , taki tip ,zašto , jer ja ne držim  toliko za važno kako san nešto triba  reć već šta san  reka . Bilo bi dobro jedno i drugo , ali dok se ja smislin kako ću ništo ispravno napisat  zaboravin šta san triba reć . I , aj sad ti budi pametan , pa biraj između to dvoje.. Po meni je glavni prioritet , da šta zagovaran i tumačin  ima svoje znanstveno pokriće u dokazu i da šta je najvažnije   suštinu toga šta jednostavnije objasnim , kako bi bila velikoj većini jasna i razumljiva.  A za moje greške ili griješke  u pravopisu , iskreno nije mi toliko do toga stalo, iako to o0d mene nije u redu  A vi ste se bogu fala imali prilike toga i previše n nagledati a i već ste se na to tribali i naviknit . Nije uvik  laka sa menom , a šta ću sad tu ja , kriva se Cetina  ne da ispravit. Glavno je da smo u  kući di je  znanost  domaća potriba, a za sve ostalo če mo lako .

Evo ,  mojih rotirajućih svima  jer  fala vam  na živcima  šta ste me izdržali. :hopla: :hopla: :hopla:
Nek samo rotira...