Autor Tema: Kanibalizam u krizi?  (Posjeta: 10098 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dag

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Kanibalizam u krizi?
« Odgovori #20 u: 16.07.2013. u 18:49:33 sati »
Samo se ti pazi. A ja cu naletjeti jednom kada ces se najmanje nadati.  :286:
"Sve sto postoji samo je vise lica istoga, nastalih zbog loma simetrije kod promjene faze, zbog pada energetskog nivoa prilikom inicijalnog sirenja prostora." (Kruno)

Offline Đeno

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #21 u: 18.07.2013. u 17:23:50 sati »
Gospodo , tema kanibalizma na kraju me jako uznemirila .
Od Davora ni glasa , sto posto ga je  izilo!!! Neznam ko je ali  Rajko sigurno nije  on je bacija lješku na  Daga i pravi navlakušu  da dođe kod njega doma.
Ali ko bi to moga izist Davora ne znan? Gazda  sto posto nije , on je vegeterijanac.A gazdu opet niko neće izist on je ipak samo zec.
A isto tako , sumnjivo mi je,  a di je odjedanput nesta  Arkturus ? Ništo se bija javija pa je odjednom nesta . A da mu nisu nogu skuvali za juvu i zatvorili u niku ladnjaču ? Jadan čovik . A i Krune njega  ništo već dugo  nema , da i njega nije izilo , ko zna ili se on pritajija pa je možda  on izija sve ove? A  otkada je tek  nesta Franc, di je završija  on , šta je sa njin , ni traga ni glasa od njega . Gospe moja, izdleda da je  ovaj put  Dag koji nikad nije u pravu , da je  ovi put sto posto u pravu , oti kanibalizam napao je miljardu posto ovi forumom. Sve  ovo je ništo previše  sumnjivo . Bojan i Zec su jedino sigurni, Bojan je sa dobrin Aboriđinima  a Zeku tretiraju kao bofl robu , a šta ću ja ?Jadan ti san ,kad se ta čuda ovdi na more spuste , bojin se brale , izist će me  neću reć keks. Svi koji su još prisutni od svekolikog članstva molim da se obavezno jave da znamo tko je još ovdje sa nama a tko je završija u loncu.
Molim da se  ova poruka shvati ozbiljno kako bi spoznali srazmjere ove pošasti. :hopla: :hopla: :hopla:  :hopla: :hopla: :hopla:
Šest ih skaće  nije dobro ?
« Zadnja izmjena: 18.07.2013. u 17:49:14 sati od Đeno »
Nek samo rotira...

Offline Rajko

• AstroOdisej
  • **
    • Astronomska udruga Danica Ogulin
« Odgovori #22 u: 19.07.2013. u 13:01:57 sati »
Arkturus i Frank bili samnom prošli tjedan, pa ih molim da se hitno jave na forum, da ne bi Đeno izveo krive zaključke! Kunem se da su od mene otišli živi i zdravi! :zubo:
Celestron 8 XLT na CAM GoTo
Philips ToUcam PRO II
DFK 21AF04.AS
TS 15x70

Offline Đeno

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #23 u: 19.07.2013. u 15:14:42 sati »
Rajko ,kako  stoje stvari za sada , izgleda da smo  ti i ja jedini preživili na ovom forumu. :hopla: :hopla: :hopla:
Nek samo rotira...

Offline dag

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
« Odgovori #24 u: 19.07.2013. u 15:38:59 sati »
... izgleda da je  ovaj put  Dag koji nikad nije u pravu , da je  ovi put sto posto u pravu ...

:mrgreen:
"Sve sto postoji samo je vise lica istoga, nastalih zbog loma simetrije kod promjene faze, zbog pada energetskog nivoa prilikom inicijalnog sirenja prostora." (Kruno)

Offline Arkturus

• AstroPjesnik
« Odgovori #25 u: 19.07.2013. u 17:03:42 sati »
Uspjeh na trenutak doći do interneta, pa samo da opovrgnem nagađanja da me Rajko pojeo.
Nije, živ sam i u općem odmoru, spreman i dalje se ubijati od odmaranja.
Pozdrav svim kanibalima i dobra klopa. :sesir:

Offline Đeno

• AstroBrbljavac
  • *
« Odgovori #26 u: 19.07.2013. u 17:11:50 sati »
Ma jel , šta mi napriča . Ti potvrđuješ  da si ti i Frank bili sa Rajkom prošli tjedanda i da ste od njega  otišli živi i zdravi! Što  to sad znaći ako Rajko nije izjia Vas  da si ti posljednji vidija Franka , ti si živ a Franka nema . To je činjenica otiša je sa tobom i od tada nema Franka , ti si sto posto iziia Franka. Ma ko bi reka na tebi da ti onako škrkljav kuvaš ljude na čušpajz. 
Sad je ostalo samo pitanje tko je  izija Davora? Oni šta jede dugouhe  šargarepe sigurno nije. Čista makrobiotika.
Daga niko živ ne bi taka a kamoli izija , zato i je živ , nema druge  sto posto on je izija Davora.  :hopla: :hopla: :hopla:
« Zadnja izmjena: 19.07.2013. u 17:30:55 sati od Đeno »
Nek samo rotira...

Offline dag

• Moderator
  • AstroVeličanstvo
  • *
« Odgovori #27 u: 19.07.2013. u 21:57:32 sati »
Đeno, ti ne znas zasto me zeza, ja sam vegetarijanac. Eto, sada mozes i ti  :106:

...
Daga niko živ ne bi taka a kamoli izija , zato i je živ , nema druge  sto posto on je izija Davora.  :hopla: :hopla: :hopla:
:cslj:

Offline Rajko

• AstroOdisej
  • **
    • Astronomska udruga Danica Ogulin
« Odgovori #28 u: 19.07.2013. u 22:25:49 sati »
 :218: :218: :218: :218:
Celestron 8 XLT na CAM GoTo
Philips ToUcam PRO II
DFK 21AF04.AS
TS 15x70

Offline davor

• Važna Osoba
  • AstroVeličanstvo
« Odgovori #29 u: 19.07.2013. u 22:28:32 sati »
......

Pa nisam ja blitva.
Ja se ne želim raspravljati, samo hoću kazati da sam u pravu.