[- ASTRONAUTIKA -] > TEHNOLOGIJA U SVEMIRSKIM LETOVIMA

Online tečaj Introduction to Aerospace Structures and Materials

(1/2) > >>

Sabina:
Ne znam gdje bih stavila ovu temu, pa neka ju administratori slobodno presele.

Na online portalu edX započeo je online tečaj/edukacija Introduction to Aerospace Structures and Materials koju vodi nizozemsko sveučilište TU Delft. Čini se zanimljivo, ne radi se samo o avionima, nego i o letjelicama koje se šalju u svemir. Pa eto, možda nekoga bude zanimalo... https://courses.edx.org/courses/course-v1:DelftX+AEASM1x+1T2020/course/

ruka:

--- Citat: Sabina - 21.09.2020. u 14:13:04 sati ---Ne znam gdje bih stavila ovu temu, pa neka ju administratori slobodno presele.

Na online portalu edX započeo je online tečaj/edukacija Introduction to Aerospace Structures and Materials koju vodi nizozemsko sveučilište TU Delft. Čini se zanimljivo, ne radi se samo o avionima, nego i o letjelicama koje se šalju u svemir. Pa eto, možda nekoga bude zanimalo... https://courses.edx.org/courses/course-v1:DelftX+AEASM1x+1T2020/course/

--- Kraj citata ---

Moj omiljeni forumski uhljeb  *cvijet*

Ajde ti napravi nešto da nam vlakovi krenu brže od 30, pusti te svemirske materijale.

Sabina:

--- Citat: ruka - 21.09.2020. u 15:05:26 sati ---Moj omiljeni forumski uhljeb  *cvijet*

Ajde ti napravi nešto da nam vlakovi krenu brže od 30, pusti te svemirske materijale.

--- Kraj citata ---

Jooooj ruka...  :-/  Ja ti radim na sigurnosti, a ne na brzini. Tak da zbog mene samo mogu ići još sporije.  *slava*

Beorn:
 :-D :-D :-D

ruka:

--- Citat: Sabina - 21.09.2020. u 19:20:41 sati ---Jooooj ruka...  :-/  Ja ti radim na sigurnosti, a ne na brzini. Tak da zbog mene samo mogu ići još sporije.  *slava*

--- Kraj citata ---

Aha, a da radiš nešto, (napraviš projekte, povučeš lovu iz strukturnih fondova, zamjeniš  brklje sa ručkom i ljude koji vrte ručke, staviš štehere pod mostove da se ne sruše) mogli bi ti vlakovi zbog tebe i ići brže.
Ili ti samo kažeš nevalja to to i to pa ćemo ići tuda 12 na sat a što treba napraviti da se to popravi nije u opisu mog radnog mjesta i neću vam reći? *:-P  *zubo*

*cvijet*

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju