Online druženja

Autor Acheron, 08.02.2024. u 11:05:57 sati

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bcesarec

Platforma je sekundarna stvar. Bitno da se mi skupimo...

Lucius

Idući vikend je puni Mjesec pa možemo probati.
T: SW Flextube 250P, SW Mak 150
M: EQ5

Gobart

Ideja je odlična, ja sam za  *tu*
Vrtna zvjezdarnica "Nebeska vrata" Čakovec, C8 XLT sa reduktorima 0.33x i 0.63x, Player One Uranus-C (IMX585) sa Baader Neodymium filterom, Nikon D5500 i Nikkor 18-140mm F/3.5-5.6G ED VR.

Ryukote

Citat: Lucius  u 09.02.2024. u 14:13:39 satiDiscord kao glasovna ili video komunikacija ok. Discord kao neka zamjena za forum...samo ću se glasno nasmijati. :-D  :-D  :-D
Forumi zahtjevaju održavanje, vrijeme i novac i to im je velika mana i razlog zašto su ih društvene mreže te neki programi (tipa discord) dosta zamijenili, ali forumi su i dalje najbolja i najpreglednija forma komunikacije.
Ne bih se ni malo složio s tobom. Aktivan sam svakodnevno na discordu na preko 40 servera od 2017. i nema preglednije stvari od Discorda. Doduše 2017. nije bio takav ali je danas puno pregledniji od foruma. Serveri koji koriste funkcionalnost foruma su izuzetno pregledni. Isto kao i na forumima, mora biti moderatora koji će to sve održavati i paziti na stvari. Uz dobru volju, lako je održavati i dotjerati server da je bolji od bilo kakvog foruma.

Da ne pričam o botovima koje je moguće svoje raditi da radi određene stvari da olakšaju posao moderatorima. To forumi baš i ne mogu.
Teleskop: Askar ACL200 gen2 (f/4)
Kamera: Touptek IMX571 color
Montaža: Umi 17 Lite
Filter: Antlia ALP-T 5nm, Astronomik L-3, Astronomik 742nm IR Pass

🡱 🡳