[- ASTRONOMSKI INSTRUMENTI -] > OPTIČKI INSTRUMENTI

Novi teleskop

(1/8) > >>

Hrvoje86:
Pozdrav,

nakon Lika SP u Buniću 2020. i nakon pogleda na Mars kroz Vedranovu 300-tku  gotovo svaki dan sam razmišljao o binovieweru i 300-tki. Jedno je vrijeme bilo u igri da bih si naručio 400-tku, pa novac ode na duge stvari... Tokom ove dvije godine prolistao sam gro webshopova sa teleskopima... pa ubacim u košaricu, pa izbacim jer mi je puno dati 3000€, pa nakon mjesec dana opet ubacim u košaricu, pa izbacim. Na kraju je presudila i mobilnost jer za 400-tku ipak treba manji kombi tako da sam noćas konačno odlučio za 300-tku i u gluho doba noći (02:48) dok je žena spavala pritisnuo tipku "Završi plaćanje" i naručio novi Dobson GSO 12" Delux. Sad samo moram pronaći dobro objašnjenje za novi TOP. Sreća je to što sam  bio toliko priseban pa sam naručio na adresu firme u kojoj radim i tako dobio manevarski prostor  *zubko* *zubko*. Ove godine se spremam ponovno na SP jer prošle nisam bio pa samnom idu oba teleskopa, 200/1200 na CG5 synscan montaži i nova tristotka.  :-) :-) :-) :-)

P.S.
Ako bude ovih dana oblačno, znate zbog čega je  *zubko* *zubko*

Acheron:
Ispričavam se zbog lošeg utjecaja koji te bacio u trošak *zubo*

Hrvoje86:

--- Citat: Acheron - 23.05.2022. u 10:42:33 sati ---Ispričavam se zbog lošeg utjecaja koji te bacio u trošak *zubo*

--- Kraj citata ---

Prihvačam ispriku  *zubko* *zubko*. Sva sreća pa žena ne čita forum jer da zna za to, umjesto 300-tke sad bi bile cipele, nova torba, parfem i tko zna što još.  *zubo* *zubo*  Možda čak uspijem prodati priču da sam ga sam sastavio.  *zubo*

TonY206:
Čestitke na novoj igrački  *pljesk*.

Niš, morat ćeš ga rastavit u firmi, dijelove strpat u kakve stare prašnjave kutije pa tako donest doma.. Onda će lakše proći priča da si dobio od kolege s posla koji je to našao od dede na tavanu  *zubko*

Stefek:
Čestitke  *tu*. Za takvu zvijer, opraštamo malo oblaka i kiše.... *da*

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju