[- ANKETE -] > ANKETE I ANKETICE

Brisanje i editiranje?

(1/9) > >>

Danijel:
S obzirom da nekima smeta kada se na pregledu novih postova prikaže da postoje nove poruke, a zapravo ih nema, isključio sam vam mogućnost editiranja postojećih ranije napisanih postova, a koja i uzrokuje tu zbunjujuću situaciju. Isto tako, ranije postojeći postovi vam "nestaju" jer su ih njihovi autori obrisali, pa sam vam isključio i tu opciju.

Izjasnite se o tome što vam treba. Mnogi forumi nemaju uključene te opcije, no, ja, dobar kakav jesam, *zubko* uključio sam vam ih kako biste imali što više mogućnosti i slobode kreiranja vaših uzvišenih misli i kako biste imali kreativnu slobodu naknadnih intervencija u svoje tekstove.

Inače, sa starog foruma imamo iskustva da su te opcije ponekada bile zloupotrebljavane, a njihovi korisnici izbacivani zbog toga sa foruma. Ipak, vjerujem da većina to ne zloupotrebljava.

Anketa traje 7 dana i imat ćete vremena iskušati kako je to na forumu bez mogućnosti brisanja i editiranja vaših postova. Ne morate se žuriti s odgovorima, prvo isprobajte ponašanje foruma bez tih opcija. Bez njih se više neće događati zbunjujuće situacije da vidite linkove na postove koji ne postoje jer su ih autor izbrisali, kao niti pojavu obavijesti o novim postovima, a kojih zapravo nema jer su ih uključile situacije gdje su autori naknadno editirali svoje ranije postove. *mah*

2001:
natipkam post pa skontam da sam pogrijesio ili nedovoljno nesto napisao..umjesto da tipkam jos jedan post editiram postojeci...ali to se obicno skonta odmah...mozda da ostavis editiranje u nekom vremenskom roku...npr 10-15 min
ako nakon par sati ili dana skontam da sam nesto shebao onda ionako necu editirat vec pisat novi a u medjuvremenu ima i odgovora pa bi editiranje "orginala" potencijalno napravilo zbrku ili vjerojatnije ne bi ni bilo primjeceno..

Danijel:
Nema tu vremenskog roka, ili možeš ili ne možeš. To je tako.

2001:
a onda makni ako si skontao da ima zloupotreba...samo jbg onda vecina ostaje bez korisne opcije zarad pokojeg neodgovornog clana...brisanje otkazi, imali smo ovdje rasprava i fajtanja i da se u tako necem nadje netko "zaheban" obrisat ce i izeditirat sve sta mu neide niz dlaku pa cijela rasprava ima sasvim drugu konotacijju
ako nesto treba pobrisat, ima tu moderatora pa ce napraviti sto treba

Markec:
Mislim da ovo nije tip foruma gdje bi editiranje postova moglo dovesti do problema. Nisam baš primjetio neku ozbiljniju pristusnost trollova  *zubko*
Edit je jako koristan alat kada se postaju slike i detaljniji postovi, pogotovo ovdje. Jedino što će se dogoditi micanjem je veliki broj bespotrebnih edita u obliku novih postova, a posljedica toga će biti nepregledne teme.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju