Autor Tema: Fotkovanje oko Zagreb  (Posjeta: 758 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr_Chili

• Phobos
  • **
Fotkovanje oko Zagreb
« u: 17.06.2020. u 20:56:44 sati »
Zdravo ekipica,

prvo je bila korona pa nismo izlazili nikam van, pa ovakvo-onakvo vrijeme, pa posao, pa hrpa drugih izgovora - a meni fotki na SD kartici nikad manje.... sramota.

S obzirom da volim loviti Mliječnu skupa s pejzažem, interesira me ima li zainteresiranih za neko noćno fotkanje u okolici ZG-a? Ne morate loviti mliječnu, možete i neki krupniji plan, svako lovi svoje, bitno je da imamo neku okvirnu lokaciju i par pivi uz sebe.

Također, ako postoje već neki dogovori, a da se primaju i padobranci poput mene, samo vičite :)

Moj prijedlog je Žumberak, a ako netko ima neku mikrolokaciju tamo za preporučit onda smo na konju.
Pivo mora biti jedan od osnovnih rekvizita svakog astrofotkanja. End ov diskašn.

Offline Leo

• Phobos
  • **
  • Carpe Noctem!
Odg: Fotkovanje oko Zagreb
« Odgovori #1 u: 07.07.2020. u 23:23:34 sati »
Možda bi mogli skupa koji put, ako se uspijemo poklopiti. Bolje kad nas je više skupa, pogotovo po noći u nekim zabitima :)

Doduše, meni je malo tricky za dogovarati se jer imam malu djecu (beba 6mj. i curica 6 god.) pa su oni prioritet, a dogovori onda nažalost otpadaju. Tako da odmah riješim disclaimer :)

Za sada se uspijem poklopiti sa frendom, koji je u istoj situaciji kao i ja, pa onda jednom mjesečno oko mladog mjeseca se znamo zaletiti negdje.
Nikon D750 / Nikkor 14-24mm f/2.8g / Nikkor 24-70mm f/2.8 E VR II / Nikon 70-200mm f/2.8 FL VR / Nikkor 300mm f/2.8G ED VR II / Tamron 15-30 f2.8 Di VC USD / Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 G2

Offline dude

• Deimos
« Odgovori #2 u: 08.07.2020. u 13:08:35 sati »
Ja sam također zainteresiran, nisam dugo ništa "široko" fotkao.

:)

Offline Mr_Chili

• Phobos
  • **
« Odgovori #3 u: 10.07.2020. u 21:16:46 sati »
Dapače momci, prilagodimo se jedni drugima. Meni su, u principu, vikendi najpraktičniji jer se ne moram ujutro za posao dizat.

Ajmo, predložite kad god, ako vas ne preduhitrim... i dajte lokacije :D
Pivo mora biti jedan od osnovnih rekvizita svakog astrofotkanja. End ov diskašn.