[- ASTRONOMSKI INSTRUMENTI -] > KAMERE

35 mm ?

<< < (2/2)

HrAstro:

--- Citat: Krun0 - 09.05.2006. u 20:00:35 sati ---Ma nasal sam jednu za 250kn...jos trebam teleobjektiv 200mm..ovaj text pretezno obradjuje digitalnu fotografiju......no o tome vec znam ponesto......no mislil sam o fotografiji na film sa expozicijama od vise minuta.....

--- Kraj citata ---

Pogledaj ovaj link za objektiv: http://www.teleskop-service.com/maksutovs/MTO/MTO.html

Krun0:
Ma super je sve to skupa ali skupo....ima u oglasniku tele 200mm za 300kn..mislim da ce to biti prihvatljivije...
samo me interesira da li tko ima iskustva s takvim snimanjem...........ak ne bum sam potrazil na netu....

HrAstro:

--- Citat: Krun0 - 09.05.2006. u 21:09:32 sati ---Ma super je sve to skupa ali skupo....ima u oglasniku tele 200mm za 300kn..mislim da ce to biti prihvatljivije...
samo me interesira da li tko ima iskustva s takvim snimanjem...........ak ne bum sam potrazil na netu....

--- Kraj citata ---

ja se u tome okušavam tek za godinu dana, kada za foti? pristojan skupim.. eto tak! bum mentora imao :)

Krun0:
Nabavio sam jedan ZENIT E...sad planiram izraditi barn door tracker.......
  baš me fasciniraju one slike zvjezdanih oblaka u mlije?noj stazi......
  možda i ja uspijem nešto takvo snimiti.....trenutno mi je najve?i problem
  kuglasti zglob za nosa? kamere......a za okretanje ide kora?ni motor i at2051...........ima tko kakvih iskustava s tim ?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju