[- A D M I N I S T R A T O R I -] > OBAVIJESTI ADMINISTRATORA

Novi grafi?ki stil AstroForuma

(1/2) > >>

Danijel:
Evo, dodao sam još jedan grafi?ki stil na forum, za one koji vole zelenu boju, sada imate na raspolaganju skyLineGreen pa ga svakako iskušajte, možda vam se svidi  [54*

Osim njega, tu je i Solaris grafi?ki stil, za one koji više vole svermirski "štih"  8)

Oni koji ne znaju kako se bira i namješta izbor stila, idite u PROFILE na gornjem izborniku i zatim u kategoriji POSTAVKE pod Stil foruma odaberite skyLineGreen ili koji ve? želite.[/color]
Želim vam ugodno korištenje AstroForuma  [29*

Dark Lord:
Solaris stil je pun pogodak stari, definitivno moj stil...

Pozdrav idejnom rješenju, pa ipak je to astroforum, naravno da mu takav izgled i najbolje odgovara...

Danijel:
A ?uj, forum je ina?e više prilago?en onim drugim, svjetlijim grafi?kim stilovima koji su ponu?eni na izbor. Ovaj se i meni svidio pa sam ga ponudio korisnicima. No, kako rekoh, nije sve prilago?eno tim tamnim bojama pa se tako zvjezdice dosta nesretno prikazuju, a avatari su isto prilago?eni svjetloj pozadini. No, tko nije sitni?av, to ne?e niti primjetiti, a koga to smeta, odabrat ?e jedan od ostalih skinova.

pixel:
Sto se ne bi mogao staviti i onaj defaultni stil? ..
Onaj mi je nekako najjednostavniji za snaci se i najmanje ucitava :shy:

Danijel:
Pa ovo je defaultni stil - SMF Default Theme :shock: Odgovaraš na post iz prošle godine kada se koristio stari forum PhpBB  [04*

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju