[- A D M I N I S T R A T O R I -] > OBAVIJESTI ADMINISTRATORA

Gubitnici! OBAVEZNO PROČITAJTE!

<< < (2/3) > >>

Danijel:
Nakon dužeg vremena, vratio nam se stari pacijent, koji je dobio prokušani lijek za svoju bolest. Čovjek bi pomislio da se uzdigao i evoluirao u nešto pozitivno, no njegov je intelekt je i dalje na razini amebe, kako se god nazivala, a u ovome slučaju forumska boleština se nazivala kao DrifterKing, DrifterK1ng, kralj forumskih luzera s početka ove teme. Došao je iskušati svoje čiribu-čiriba sposobnosti. No, pokazao je da je i dalje ostao mali bijedni crv koji je uvjeren da se razvio u kišnu glistu. S vremena na vrijeme poplava ga izbaci, a kako je došao, tako je i otišao... :106: :207:

Danijel:
Od ovoga trenutka, piscess više nije član AstroForuma. I nakon upozorenja da pripazi na svoje ponašanje, on je i dalje nastavio po starome, vrijeđajući članove foruma, a to nećemo tolerirati.  :251:
O njegovoj (ne)pismenosti neću trošiti riječi no i to je jedan od razloga nereda u njegovim postovima, jer kako komunicirati s nekime tko ne pridaje bar malo važnosti rasporedu slova unutar riječi, pa i rečenica. Jednostavno, kolegij moderatora i administratora donio je odluku da se piscess trajno isključi s foruma. :amen:

EDIT:

Donijeta je i odluka da mu se izbrišu svi postovi pa je i to napravljeno. Ostavljeno je samo 5 postova kojima je otvorio teme, kako se te teme ne bi obrisale s njegovim postovima.

Danijel:
Obavještavam svekoliku forumsku zajednicu da su korisnici pod imenima denis0007dl i kikicrnikikicrni u stvari jedna te ista osoba. Ta se osoba iz samo njemu poznatih razloga odlučila još jednom registrirati na forum pod imenom kikicrnikikicrni i diskutirati sama sa sobom uvukavši u tu diskusiju i ostale članove foruma, praveći od njih budale. Raspravu možete vidjeti u temi pod nazivom Mišljenje kod odabira teleskopa. Otpočetka mi je sve to bilo malo sumnjivo pa sam se bacio u administratorsko istraživanje i NEDVOJBENO utvrdio da je to u stvari jedna te ista osoba, a prevršio je mjeru kada je sam sebi pružao podršku u raspravi, omalovažavajući druge članove foruma. Kako je to prevršilo svaku mjeru, donesena je odluka da ga se (obojicu) zauvijek isprati s AstroForuma jer nije dostojan više družiti se sa forumskom zajednicom ovdje.

Nije mi jasno što se to mora dogoditi u glavi čovjeka pa da se odluči na ovakvo ponašanje? Iz čista mira odluči se na provokaciju, a da bi u nedostatku argumentacije sam sebi išao povlađivati i davati za pravo, kada to očito nije u stanju pred drugima argumentirano obraniti. Koliko se um takvima mora "pomaknuti" pa da dođu na ideju bez razloga stvarati budale od ostalih ljudi ovdje, a u svrhu vlastite zabave? To ovdje neću tolerirati, baš kao niti ostale budalaštine koje su ranije na ovome mjestu opisane. Takvima ovdje nije mjesto niti će ubuduće biti milosti prema takvima. Svako malo ovdje se pojave slični ljudi koji su očito zalutali i misle da će ovdje pronaći plodno tlo u svojim nakanama. E pa neće! Kao ni do sada. Zbog toga, denis0007dl aka kikicrnikikicrni svojom "astronomijom" se bavi negdje drugdje, ovdje očito ne pripadaš!

Danijel:
Svako malo ovdje se zalete "vunderkind" tipovi i počnu rasipati svoje "znanje" izazivajući sve na forumu u duel, uvjereni kako su oni neprikosnoveni autoriteti za znanost. Gledajući na sva nas s visine vjerojatno si misle kako ćemo mi sada pasti ničice na koljena pred njihovim napuhanim egom i potpisati kapitulaciju jer su nas zgazili svojim znanjem i ubili u pojam. Takav je i

orion1

došao je i u dva dana se razmetao "znanošću" pokušavajući nam očitati bukvicu o našem neznanju. Išao je toliko daleko da je čak moralizirao o slobodi (njegovoga) govora i admina izazivao da mu pokaže ima li uopće petlje poduzeti bilo što protiv njega. I eto, odlučio sam mu ispuniti želju i pokazati mu da admin ipak ima muda istjerati ga dobro odmjerenim udarcem noge u guzicu, s ovog mjesta. I ne samo to, obrisao sam mu sve postove koje je ikada napisao, kako to već i priliči u praksi borbe protiv takvih koji dolaze prosipati svoje smeće tamo gdje mu nije mjesto. Zdrav život je tamo gdje okoliš nije zagađen, a ja ne dozvoljavam da mi takvi dovlače kojekakve boleštine na ovo mjesto. Ipak je ovo čisto mjesto, namijenjeno svima koji drže do svoje mentalne higijene. orion1 može svoju zarazu širiti tamo gdje je takvima mjesto - na smetlištu. Pun ih je internet, brzo će se on snaći, no ovdje to neće moći, imam efikasan lijek protiv takvih. :260:

Danijel:
Kako vrijeme prolazi tako se na ovaj forum navuku kojekakvi zaštitnici koji se osjećaju pozvanima štititi svoje junake, čitaj šarlatane, i nama pojašnjavati prostačkim rječnikom da smo nitko i ništa u usporedbi s njima i njihovim vrhovnim šarlatanskim vođama. Ti sljedbenici marljivo pretražuju web u potrazi za forumima na kojima se govori o, recimo Nibiruu, i svatko tko napiše da to čudo ne postoji ili se usudi spomenuti da njihovi neprikosnoveni vođe iz mraka nemaju pojma o, recimo znanosti, argumentima u obliku psovki i uvreda lupajući šakom po stolu, utvrđuju tko je ovdje bog i batina, a svoj otrov koji im izlazi iz smrdljivih usta, pljuju po svima ne birajući metu.

Naravno, kao i uvijek do sada, budu sterilizirani u najkraćem roku pa je tako prošao i watcher koji je ovdje nepozvan uletio i još brže izletio. Želimo mu da mu se Nibiru zaleti u njegovu praznu glavu i popuni prazninu koja tamo zjapi od njegova rođenja. [10*

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju