[- ASTRONOMIJA -] > ZVJEZDARNICE I PLANETARIJI

Posjet planetariju

(1/14) > >>

Frank:
Pozdrav!
Do sada ste samo zbijali sale na racun planetarija i moguceg posjeta. Ja bih to ovoga puta predlozio za ozbiljno.
Bio sam, jos u osnovnoj, u posjetu Tehnickom muzeju i planetariju i to me onda odusevilo.
Nazalost kasnije nisam imao niti vremana niti drustva za takvo sto.

Stoga bih sada predlozio, da se, kada pocnu redovite jesenske magle i oblaci, dogovorimo, tko ce moci, i posjetimo planetarij u Zagrebu.
To ce biti jedan zanimljivi izlet i druzenje (racunam da cemo negdje na cugu ili prije ili poslje ili oboje). I jos jedan izvjestaj za arhivu.
Acheron je to predlozio dok smo se vozili neki dan, a evo sada ja pisem sluzbeni poziv.

Stoga, tko je za takvo jedno druzenje i izlet, neka se javi pa cemo podesiti termin da svima odgovara.
Pozdrav!

Danijel:
Pa kada se ve? dolazi u Zagreb, mogao bi se organizirati i jedan usputni posjet Zagreba?koj Zvjezdarnici, nije na kraj svijeta 8)

HrAstro:
pa i ja  sam bio skroz ozbiljan sa posjetom planetariju.. jedino to treba tak srediti da se uspijemo svi na?i (ljudi rade, faks, škola)!
gledam na stranicam muzeja, sub. i nedjelja u 12h ima planetarij?

Frank:
Naravno!Mozemo zaokruziti planetarij i zvjezdarnicu u jedan izled...
Pa vikend bi mozda i bio najbolji, najlakse glede faksova, skola i posla...
Osim ako nemate babaroge za sefove pa radite i vikendom....
Jel zna tko jel imamo kakav blagdan u koji bi se zaokruzio u vise neradnih dana?
Pozdrav!

Krun0:
I  :262:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju