[- PLAVI PLANET -] > RAZVOJ ČOVJEKA

Covjecanstvo poput osobe

<< < (6/6)

Sabina:

--- Citat: Todor - 23.04.2013. u 12:17:00 sati ---Pa to je vezano, crna Sabino  :76:
Roboti prethode Fondaciji i ključni su za rasplet. Koliko se sjećam. Prošlo je već otad...

--- Kraj citata ---
Da, da, dobrooo.  [36*
Kaj mogu kad sam uzela čitati Fondaciju, a onda sam shvatila da Roboti idu prije.  :286: Mislim da mi zbog toga neće biti manje zanimljivo čitanje tog serijala.

lonewolf21:
Naprotiv! Meni su roboti daleko bolji dio, pročitam ga ponovo ( sve vezane knjige ) svakih pet-šest godina.  [71* Valjda zato što me nekak podsjeća na mix Sherlocka Holmesa i Blade Runnera.  :204:

Sorry na OT.  [36*

garlic:

--- Citat: ediglavas - 22.04.2013. u 22:56:56 sati ---Pa di si ti sad krenuo? Kako sam? A Hess, Rosenberg, Goebbels...?

--- Kraj citata ---

A gle, ne da mi se baš o tome pisati jer je to crnjak. Poznaješ li ljude kao ja vrlo lako otkriješ tipove osoba i neke stvari se učestalo ponavljaju. Evo...sad ne smijem spomenuti ime tog lika...ali  momentalno mu se sudi za totalnu pljačku države - to je tip Hitlera - imaju puno dodirnih točaka u psihološkom profilu (dobri govornici, autokrati, karizmatični tipovi, častohlepci).
Uvijek iza nekog velikog nereda i p*zdarije stoji samo jedan čovjek..on je taj vođa, tiranin, ideolog...a uz te sve svoje sposobnosti automatski ima sposobnost privući ljude oko sebe. Taj proces je kao vir (crna rupa), guta sve što je previše znatiželjno... pa se približilo privlačnoj negativnoj sili.

Znači, ne idi u crnu rupu  :D

ediglavas:
Ne može se to toliko pojednostavljivati.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju