[- ASTRONOMSKI INSTRUMENTI -] > OPTIČKI INSTRUMENTI

Nova cijev

<< < (4/16) > >>

veljac:
Sad vidim da si napisao $1000. Ako su australski, onda je to ispod 5000 kn! Moram revitalizirati odnose s daljom rodbinom down under  :mrgreen:

bojan:

--- Citat: veljac - 11.04.2018. u 10:19:50 sati ---Čestitke Bojane  :215:. Možda mi je promaklo, ali jesi li kupio iz druge ruke? Jel kod tebe dole jako tržište polovne robe? I još jedna stvar, jesi išao u XV gimnaziju?

--- Kraj citata ---
Da, da i da :wink:

Ja sam druga generacija maturanata XV Gimnazije  :286: (one prave, originalne, iz Sutlanske bb, osnovane 1964)

Inace sto se tice cijene, prijasnji vlasnik se je zurio... pa ga je dao kao bargain.

Zamalo sam ga promasio, izgubio sam se u Geelong-u, a netko drugi je nenajavljeno naisao tada umjesto dan kasnije kako je dogovorio, platio, odnio.. i tek tada je starom vlasniku postalo sumnjivo pa ga je na ulici pitao za ime.  Ja sam dosao 5 minuta kasnije...
Australci su stvarno OK ljudi, kad se razjasnilo tko je tko, ja sam postao novi vlasnik  jer sam prvi odgovorio na oglas :-)

bojan:
Razmiljam o dodatcima za C11....

Nasao sam ovaj flattener.

Vrijedi li to tih AU$150?

Auriga:
A gle, kod nas je 119,00 € + transport recimo još 15,00 €.

To bi kod tebe bilo cca. 94,00 €.

No, na stranu ti FF/FR, neki ih hvale da su OK, a druge pak da niš ne koriste.

Ja koristim na SC 9,25" Baader Alan Gee f/5,9 Telekompressor Mark II i zadovoljan sam njime.

:sesir:

bojan:
To radi sa AP? ili je samo za visual?

Jos jedno pitanje za znalce:

Treba mi novi adapter, po mogucnosti univerzalni (za Vixen i Losmandy).
E sad..  nasao sam nesto, lokalno tu...
Medjutim, prodavac ne zna da li to ima novi ili standardni prsten za pricvscivaje na EQ6 (moja je stara i treba mi adapter sa  jednostrukim konusom, onaj desni).
Ima li netko dimenzije/nacrt, i moze li se novi adapter "popraviti" na tokarskom stroju da pase na moju staru crnu EQ6?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju