[- ASTRONOMIJA -] > ASTRONOMSKI SOFTWARE

besplatni programcic - planetarium

(1/2) > >>

danijel_ri:
na netu sam sasvim slucajno naisao na jednu stranicu i skinuo sam interesantan planetarium u realnom vremenu..
stim da neznam kako postavljate ikonicu "ovdje" napisat cu vam
 www.free-planetarium.com/download.html   a ako vam je to vec poznato i znate za nesto bolje javite  :wink:

Danijel:
Da zgodan je, jednostavan i bez previše "kerefeka". Tko voli jednostavnost ili se užasava kompliciranih programa, ovo je dobar izbor  :wink:

--- Citat: danijel_ri ---stim da neznam kako postavljate ikonicu"ovdje" napisat cu vam...
--- Kraj citata ---

Eto, tako se stavlja link u tekst, pogledaj si svakako  :lol:

Krun0:
Ja sam po?eo s HomePlanet.....mislim da je super jednostavan,pogodan za delekozarenje  :mrgreen:

Za one ozbiljnije preporu?am Hello Norden Sky ili Cartes du Ciel.... 8)

ako vam se ne da skidati mogu poslati na CD-u +Virtual Moon Atlas,Meisser2  i  sli?no (naravno besplatno-sve su to besplatni programi).......uvjet ....?lanstvo na forumu :mrgreen:

Beri:
Neznam sad je li to samo kod mene... ali kod ovog Asynx planetariuma su mi Messieri pomaknuti za jedan broj... npr gdje treba bit M92 je M91, gdje treba bit M15 je M14 i tako svi od reda....  :? :?: 

HrAstro:

--- Citat: Beri - 16.06.2006. u 16:53:11 sati ---Neznam sad je li to samo kod mene... ali kod ovog Asynx planetariuma su mi Messieri pomaknuti za jedan broj... npr gdje treba bit M92 je M91, gdje treba bit M15 je M14 i tako svi od reda....  :? :?: 

--- Kraj citata ---

fala bogu da formula za izra?unavanje prave oznake messierovog objekta je laka  :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju