[- ASTRONOMIJA -] > ASTRONOMSKA DRUŽENJA

Svi u brda

(1/1128) > >>

Krun0:

--- Citat: dag - 15.12.2006. u 21:57:10 sati ---Pa dobro, covjece,  :evil: Sljeme ti je iza coska i vec nekoliko veceri je prekrasno vedro i mirna atmosfera. Japetic je na 1,5 h  miran si sve do izlaska Mjeseca ujutro a nebo kao san.

Salu na stranu, stvarno ima mogucnosti, samo se treba odluciti.

--- Kraj citata ---

Pa sam ti rekal...ja sam za,ali nitko drugi ne,bas mi se ne da ici sam ....a druga stvar je skop,moj je malo nepraktican za transport....a ovi stalno odu kad nisam slobodan, da iskoristim princip "najbolji skop je tudji skop"....

No mozda bu malo bolje kad mi djeca malo porastu,ak pozivim  :mrgreen:
Ili kad napravim neki prakticniji skop  :(

dag:
Istina je da je ljepse u drustvu ali ja nemrem izdrzati kad vidim ono nebo kak me zove   :)

Antonio:
Kruno, tebi je dosta blizu Strahinj?ica, kaj ne? Jel ima dobra cesta do gore? Tamo bi nebo trebalo biti bolje, pa bi se isplatilo i? gore, ako je dobra cesta.

Krun0:

--- Citat: Antonio - 15.12.2006. u 22:25:28 sati ---Jedino me malo ovakvo vrijeme ubija,... preve? je zima...

--- Kraj citata ---

Pazi,kod promatranja ima malo fizicke aktivnosti,pa se jace osjeca zima,treba se obuci dva do tri puta toplije nego uobicajno....naravno zavrsne slojeve navuces na pocetku promatranja,da se prije ne oznojis,jer onda si tek u banani...

Ne treba se cak stidjeti dugih gaca,pamucnih carapa,rukavica,skijaske kape,termos boce, itd.......zima uvelike pokvari dozivljaj promatranja

Na Strahinjcicu je cesta koma   :(

Malo LP ima jedino oko sredine  trokuta -  Pregrada,Krapina,Hum

PA (poruka administratoru)  ovo bi trebalo malo razdvojiti i prebaciti na prikladno mjesto.

Antonio:

--- Citat: Krun0 - 16.12.2006. u 10:05:47 sati ---Na Strahinjcicu je cesta koma   :(

Malo LP ima jedino oko sredine  trokuta -  Pregrada,Krapina,Hum

--- Kraj citata ---

Ja sam kampirao s prijateljima na Ivanš?ici (1060m) ovog ljeta, bili smo dva dana, pa sam uspio malo vidjeti kakvo je no?no nebo gore.  :) Jako lijepo, mislim da se gore isplati i?. Cesta isto tak nije najbolja, nije asfaltirana, ali se bez problema do?e s autom gore sa ivane?ke strane.  :wink:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju