[- ASTRONOMIJA -] > ZNANSTVENA FANTASTIKA

Metafizika SF filmova

<< < (2/11) > >>

Arkturus:
Nije ono bio trol. To je bio vampir. Ugrize te i pretvoriš se u novog. :mrgreen:

Todor:
Drago mi je da ruka barem nekoga nije uspio odgovoriti od postanja ovdje  :zubo:

Vjerojatnost za oba svemira je značajno veća od 1/beskonačno ali 1/(vrlo veliki broj) bi bila dobra aproksimacija  :76:
Broj paradoksa u slučaju "stvaranja" 1954. godine bio bi potpuno jednak paradoksima kod Big Banga. Otkud moment i disbalans u rasporedu energije pri eksploziji? Po čemu su to početni uvjeti Big Banga različiti od početnih uvjeta u bilo kojem trenutku nakon Big Banga ako osnovnim formulama i praćenjem zakonitosti (gravitacije i ljubavi, dakako) možemo doći do uvjeta u t0? Moja poanta je da ako idemo pratiti kauzalnost, neminovno dolazimo do kauzalnosti BigBanga i tu sve pada u vodu a to predstavlja jednak problem kao i Big Bang.
Ne znam da li dovoljno jasno izlažem, teško je ovako?

Zocky:
Još nitko nije pokušao dati odgovor na ovo:

--- Citat: Zocky - 02.12.2014. u 22:39:11 sati ---Kako to da lik koji je konobar i terorista isto izgledaju? Terorista bi trebao izgledati kao lik koji se ispovijedao konobaru, jer je taj lik i počeo vremenski lov na teroristu. Lik koji je konobar, dobio je takvo lice tek nakon one nesreće, a to je kasnije u budućnosti naspram zbivanja oko terorističkog napada.

--- Kraj citata ---

ruka:

--- Citat: Zocky - 03.12.2014. u 22:33:41 sati ---Još nitko nije pokušao dati odgovor na ovo:

--- Kraj citata ---

Zocky, ti nisi normalan od kad si gledao taj film.  :286:

Zocky:

--- Citat: ruka - 03.12.2014. u 22:48:08 sati ---Zocky, ti nisi normalan od kad si gledao taj film.  :286:

--- Kraj citata ---
Od početka do kraja :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju