[- ASTRONOMIJA -] > ZNANSTVENA FANTASTIKA

Novi SF roman

(1/12) > >>

Arkturus:
Čast mi je pozvati sve zainteresirane na

DOMJENAK i promociju mog prvog SF romana „Europa, Jupiter“.  :204:

Domjenak će se održati u:
četvrtak 05.05.2016. u 18h u knjižnici August Cesarec (Kvatrić, iza placa)

Bit će janjetina s ražnja, čevapi, pizze, punjene lignje na žaru, kolači, kavijar, dalmatinski pršut, torte, marcipani, pa onda Dom Perignon najbolje berbe, žestice od piva do ruma, sokovi razni itd. Poseban meni za zelenojede, blitva, kupus, zelje, mrkvica i sve što poželjeti možete. :216:
(Navlakuša, klasična)

Usput, ako nekog bude interesiralo, moći će se povoljno nabaviti i spomenuti roman koji prikazuje kakav bi mogao biti jednog dana život na jednom svijetu male gravitacije. Koje će biti prednosti, koji će biti nedostaci, kako će se ljudi prilagoditi i slične teme, ukrašene jednom pomalo romantičnom pričom.
Roman će predstaviti dr.sc. Davor Horvatić :hopla:

Nadam se da sam poziv napisao na pravi način (ne umišljam si da vas mogu romanom odvući od domjenka, zapravo ne umišljam si da vas ikako mogu odvući od domjenka :D ).

Bit će mi veliko zadovoljstvo i bit ću vrlo ponosan, ako ljubitelji SF-a i ostali ljubitelji čitanja, uhvate vremena i dođu na promociju.

Miro1:
A hostese? :mrgreen: Ako ne na domjenku onda barem u romanu.

Čestitam na objavi romana. [71* :215: :hopla:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Acheron:
Možda zakasnim koju minutu, ali dođem :hopla:

Zocky:
 :hopla: :hopla: :hopla: :hopla:
Čestitam na domjenku, a i na objavi romana :106:

Ako stignem, dojurio bih na taj domjenak. Može adresa mjesta zbivanja?

Sabina:
Oooo Arkturuse, najljepše čestitke na izdavanju romana!!! Koje iznenađenje!   :215:
Ja ću si pribilježiti termin i svakako ću pokušati doći. Na taj domjenak!  :zubo:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju