[- ASTRONOMIJA -] > ZNANSTVENA FANTASTIKA

Još jedan novi SF

(1/5) > >>

Arkturus:
Čast mi je pozvati Vas na još jedan DOMJENAK. :hopla:
Ovog puta biti će popraćen promocijom zbirke SF priča.

Domjenak će se održati 15.12.2016. (četvrtak) s početkom u 18h na zvjezdarnici u Zagrebu.

Zbirku priča „IZNAD ZENITA“ predstaviti će

Izv. prof. dr. sc. Davor Horvatić s PMF-a

Zbirka će se moći nabaviti na promociji po povlaštenoj cijeni ili istim putem kao i onaj prvi roman (preko webknjižare).
Premda je ovo, po mom mišljenju, moje najkvalitetnije djelo, ipak nema priča koje bi Beorn želio, pa računajte da će dotični doći prvenstveno na domjenak. :76: Zato se požurite da stignete prije njega kako biste mogli uživati u čarobnim okusima božanskih poslastica.
(Mogu Vam garantirati lijepo vrijeme jer će biti pun Mjesec pa nema promatranja. :zubo:)

Naravno i reklama: Što darovati najmilijima za Božić, ako ne dobru knjigu?! Predivna zbirka znanstveno-fantastičnih priča obradovat će vaše prijatelje, znance, rođake. Vaš plastični bor biti će sretan i kad mu padnu iglice, ako ispod njega bude ovo vrhunsko djelo. Stoga ne čekajte Djeda Mraza, učinite pravu stvar, nabavite ovu knjigu!

Beorn:
 :gr:

Ni kriv ni dužan sam stradao.  :zubo:

No, treba iz svega izvući nešto dobro.
Dakle, besplatna klopa kod Arkturusa!!!
 :216:  :hopla:

P.S. Baš se radujem štivu.  :106:

Miro1:
Valjda bude ovaj puta stvarno SF.  :zubo:
Nadam se da ću svratiti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tsestan:
Krenulo te :D Čestitke na zbirci  :215:

Arkturus:

--- Citat: Beorn - 01.12.2016. u 13:49:21 sati ---Ni kriv ni dužan sam stradao.  :zubo:

--- Kraj citata ---
Aaaaaa! Jadan!

--- Citat: Miro1 - 01.12.2016. u 13:55:01 sati ---Valjda bude ovaj puta stvarno SF.  :zubo:

--- Kraj citata ---
Ma ne. To se samo tako kaže. Sad je već žestoka....  :zubo:
U biti nema ništa o SF-a. Znanstvene fantastike kolko i engleza u EU ili kolko humora u američkim humorističnim serijama.

--- Citat: tsestan - 01.12.2016. u 15:46:59 sati ---Krenulo te :D Čestitke na zbirci  :215:

--- Kraj citata ---
Tenx. Al neće tako skoro nešto novo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju