[- ASTRONOMIJA -] > ASTRONOMSKA BRBLJAONICA

GlupotekA

(1/1379) > >>

Danijel:
Evo, kako se ukazala potreba za otvaranjem mjesta za gluposti ili "gluposti" to jest mjestom na kojem bi ?lanovi mogli pisati sve i sva, predlažem da to bude ovdje, time bi se izbjegla situacija da moram okolo brisati i pospremati postove koji nikamo ne spadaju ili im je "istekao rok trajanja". Dakle sve neobavezne ?r?karije, bezvezarije i gluposti slobodno natrpajte ovdje  [03*  [06*

adam:
Definicija sekunde:
To je jedna cetvrtina vremena koja je potrebna Sasi Djordjevicu da predje 2/3 terena i da odlucujucu trojku.
Vrovatno ste gledali jednu od dve utakmice na kojoj je Sasa Djordjevic u zadnjim sekundama odlucuje utakmicu.

E sad njutnov zakon kod nas bosanaca. Onako pojednostavnljen.

Telo izbaceno vertikalno u vis, ne moze da omane patos pa da mu *bes mater.   :)  :)  :)  :)

Acheron:
Ok došli su neki oblaci iz smjera Zagorja. Traži se krivac?

Krun0:
Eh.....to susjed spaljuje korov..........kod mene ?isto ko suza ,sva sre?a što je tu Mjesec....što bi mi bez njega... :evil:

Acheron:
Upravo sam otkrio veliki za*eb. Ja sam cijelo vrijeme promatrao DEL Lyrae i mislio sam da gledam u Double Double. Ajme budale. Pokazalo se da je EPS Lyr zapravo 3° sjevernije. Ja sam ?ak uo?io da je ta zvijezda ?etverostruka samo zato jer sam to o?ekivao. Jedino što spašava moju ?ast je ?injenica da je ta zvijezda trostruka, barem prema katalogu koji mi je na raspolaganju u Redshift planetariju. Tako je crvena komponenta ima pratioca udaljeno samo 2.4'' tako da je barem jedan od pratioca stvaran.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju