[- ASTRONOMIJA -] > ZNANSTVENE TEORIJSKE RASPRAVE

Velikani renesansne astronomije

<< < (5/7) > >>

Danijel:
Đeno, budeš li nešto mijenjao u tvojem dokumentu, molio bih te da te izmjene napišeš crvenim fontovima kako bi mi olakšao sklapanje u cjeloviti tekst, da ne moram sve opet ispočetka čitati jer toga ima jako puno. Ovako će izmjene biti odmah vidljive i olakšat će mi njihovo pronalaženje. [10*

Đeno:

--- Citat: Danijel - 29.09.2016. u 21:21:46 sati ---Đeno, budeš li nešto mijenjao u tvojem dokumentu, molio bih te da te izmjene napišeš crvenim fontovima kako bi mi olakšao sklapanje u cjeloviti tekst, da ne moram sve opet ispočetka čitati jer toga ima jako puno. Ovako će izmjene biti odmah vidljive i olakšat će mi njihovo pronalaženje. [10*

--- Kraj citata ---

Za sada kako  stvari stoje - ne. Jedino ako bude nekih ozbiljnijih primjedbi , tu sam.
U konačnici zamolio sam te za uslugu ukoliko primijetiš kakve nedostatke  da ih slobodno ukloniš sam.  :115:

Danijel:
Nije bilo ništa posebno, nekoliko pravopisnih i stilskih sitnica i to je sve. [71*

Danijel:
Eto ga, članak je objavljen, tu je i Đenin dokument, uređen, ušminkan i slobodan za skidanje i čitanje. Bravo Đeno! [71*

Đeno:

--- Citat: Danijel - 13.10.2016. u 03:25:14 sati ---Eto ga, članak je objavljen, tu je i Đenin dokument, uređen, ušminkan i slobodan za skidanje i čitanje. Bravo Đeno! [71*

--- Kraj citata ---

Što da kažem? Hvala za, strpljenje i podršku, i za tvoj uloženi trud u šminkanju i svemu ostalom što si učinio  da se objavi ovaj rad. Jedno veliko, veliko  hvala, i još veće od toga, najmanje dugo koliko  svjetlosna godina.  :115: :115: :115:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju