[- ASTRONOMIJA -] > ZNANSTVENE TEORIJSKE RASPRAVE

Velikani renesansne astronomije

<< < (6/7) > >>

Sarajevo:
poučno. Čestitke

Danijel:
Hvala tebi Đeno! :106: :sesir:

bojan:
Citam...

Đeno:

Zahvaljujem svima koji su mi izrazili svoju podršku i pohvalili moj trud. Nemojte mi zamjeriti ako malčice istaknem našeg „ Zekonju“ koji mi je svesrdno pripomogao da se  objavi. S druge strane čudi me, koliko je vrlo slabašan odaziv na ovu temu  baš na našem forumu. Pa majku mu milu, ipak je ovo forum astronoma a ne kuhara.  Tema po sadržaju odgovara i ne može biti nego takva, čista ka,  suzica, potpuno astronomska. Za astronome dušu dala,  pogotovo za amatere. Vjerujem da rad su mnogi pročitali a nisu komentirali, možda se i varam? Dakako, da se svakome ne može udovoljiti, ali opet, iskreno govoreći očekivao sam nešto žešću i širu kritiku o nedostacima rada. A tamo ništa! Ta kritika trebala je biti pomoć i doprinijeti u buduće i meni i drugima u popularizaciji znanosti u širenju naučne riječi. Moguće je da su komentari, izostali zbog objektivnih razloga, svatko ne želi da se javno izjašnjava o ovoj vrsti i specifičnom tipu rada, što poštivan, ili zbog subjektivnog razloga koji se odnosi isključivo prema mojoj osobnosti, a i to poštivan, samo zamjeram jer to nije dobro da se astronomiju učini što pristupačnijom čitavom narodu.  Ne znan', možda je ipak forumom zavladala teška fjaka. Ma šta bilo da bilo ( a nikad nije da nekak ne bum bilo ) jedan rotirajući svima. :hopla:

Danijel:
Evo, i Sekularni Kalendar na Facebooku donio je danas prisjećanje na Hipatiju! [71* :106:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju