[- ASTRONAUTIKA -] > LETOVI S LJUDSKOM POSADOM

Apollo 13

(1/1)

Tin:
Baš šteta misija Apolla 13 nam bi dosta pomogla u istraživanju Mjeseca. No na žalost dogodilo se što se dogodilo,  :( , ali bez brige bit ?e još  misija  :261: siguran sam. Meni je najdraža ona Apollo 11 i nadam se da ?e se takve i još bolje ostvariti. A najdraža re?enica koja je poznata glas: "Ovo je mali korak za ?ovjeka a velik za ?ovje?anstvo" naravno svi znate tko je to rekao u redu za one koji neznaju Neil Armstrong.     

Acheron:
Moja najdraža je Apollo 17. Najbolje snimke s Mjeseca napravljene su upravo za vrijeme te misije a ekipa je i najduže ostala gore, 3 dana mislim

Danijel:
Ma, meni je cijeli program Apollo TOTALNO ZAKON, svaka od tih misija je u ne?emu bila svojstvena, i prvo spuštanje, i guranje kolica, i vožnja u Lunar Roveru, postavljanje seizmografa, detektora Sun?evog vjetra, grabljanje kamenja, igranje golfa, ludiranje i skakutanje, pjevanje astronauta, pozdravljanje zastave, ma ima toliko zanimljivosti.

Tin, imaš na Zvjezdarnici u rubrici ASTRONAUTIKA, Osvajanje Mjeseca opisane neke od misija programa Apollo, ali isto tako, pro?itaj i serijal u pet dijelova pod imenom Luny korabl, ništa manje zanimljiv program koju su radili sovjeti. U mnogim su stvarima bili ispred amerikanaca, no, ovi su ih pretekli za dlaku... :212:

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju