[- ASTRONAUTIKA -] > LETOVI S LJUDSKOM POSADOM

STS-116 (space shuttle Discovery)

(1/4) > >>

Krun0:
Ah kako je dosadno na forumu u 3h.....barem radi NASA TV.....
  pa malo gledam lansiranje ....

nije tako upecatljivo kao po danu  :( ...............

Idemo organizirati jedan odlazak na lansiranje  :mrgreen:

Todor:

--- Citat: Krun0 - 10.12.2006. u 03:44:56 sati ---nije tako upecatljivo kao po danu :( ...............

--- Kraj citata ---

Zar nije bolje po mraku?
Ono stoji shuttle na rampi, reflektori šaraju okolo, blicevi bljeskaju, iz ispuha lagano dimljenje.
Pa to su najbolje fotke shuttle-a!

--- Citat: Krun0 - 10.12.2006. u 03:44:56 sati ---Idemo organizirati jedan odlazak na lansiranje :mrgreen:

--- Kraj citata ---

Slu?ajno sam saznao da nam je administrator aktivan i u modelarstvu pa valjda može za nas organizirati lansiranje jedne raketice od 100-njak kuna  :mrgreen: :253:

HrAstro:
neko? sam se ja malo raketarstvom bavio..
za stotinjak kn napraviš 20 raketa :D

--- Citat: Todor - 10.12.2006. u 12:20:24 sati ---Zar nije bolje po mraku?

--- Kraj citata ---

nije! kamera je na shuttleu i fino se dolje vidi panorama.. ne znam, meni je to najzanimljiviji dio

Acheron:

--- Citat: Todor - 10.12.2006. u 12:20:24 sati ---
--- Citat: Krun0 - 10.12.2006. u 03:44:56 sati ---nije tako upecatljivo kao po danu :( ...............

--- Kraj citata ---

Zar nije bolje po mraku?
Ono stoji shuttle na rampi, reflektori šaraju okolo, blicevi bljeskaju, iz ispuha lagano dimljenje.
Pa to su najbolje fotke shuttle-a!

--- Kraj citata ---

To je LP kakav najviše mrzim. Svijetla odozdola. :260:

Danijel:

--- Citat: Todor - 10.12.2006. u 12:20:24 sati ---Slu?ajno sam saznao da nam je administrator aktivan i u modelarstvu pa valjda može za nas organizirati lansiranje jedne raketice od 100-njak kuna  :mrgreen: :253:

--- Kraj citata ---

Hmmm... ne bavim se raketarstvom, ali vidiš, ovo je dobra ideja, morat ?u se raspitati i o tome, volio bih u?i i u taj dio modelarstva, ima li tko kakav link na trgovine u HR gdje se mogu nabaviti modeli i motori :?: :?: :?: (ovo je da malo iskoristim i ove smajli?e koje skoro nitko ne koristi :mrgreen:)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju