[- A D M I N I S T R A T O R I -] > OBAVIJESTI ADMINISTRATORA

Održavanje

<< < (3/10) > >>

Sabina:

--- Citat: Todor - 01.10.2014. u 15:23:05 sati ---Top 5 postera čini 33% foruma a ja nisam među njima  :zubo:
Treba nam neka statistika koja broji količinu otipkanih slova, tada bih JA izašao iz sjene

--- Kraj citata ---
A to što si prvi u Najviše vremena online te ne veseli? C-c-c, nikad zadovoljan.  [20*

Todor:

--- Citat: Sabina - 01.10.2014. u 15:36:13 sati ---A to što si prvi u Najviše vremena online te ne veseli? C-c-c, nikad zadovoljan.  [20*

--- Kraj citata ---

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gfLD-7bCtME[/youtube]

Accuphase:

--- Citat: Arkturus - 01.10.2014. u 14:32:50 sati ---Vidim da su najposjećenije prave astronomske teme Chat i Glupoteka. :zubo:

--- Kraj citata ---

Mislim da je veći problem što većina više voli da čita negoli da nešto i napiše...

dag:
Nije to voli-ne voli, nego zna-ne zna.

Human:

--- Citat: Arkturus - 01.10.2014. u 14:32:50 sati ---Vidim da su najposjećenije prave astronomske teme Chat i Glupoteka. :zubo:

--- Kraj citata ---

Mada se to na prvi pogled čini, ali nije baš tako.
Chat i glupoteka su teme pri vrhu samo zato jer "dugo traju", velike su. Nisu podijeljene u više dijelova.
Daleko najviše postova i tema ima na astrofoto dijelu foruma.
No te teme tamo su obično kratke. Netko stavi sliku, dobije par komentara s kritikama i pohvalama i to je to. Tema se zatvori i ide nova s novom slikom.

Apsolutno najviše postova ima tamo tako da se forum komotno može preimenovati u AstroFotoForum. :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju