[- PLAVI PLANET -] > TREĆI KAMENČIĆ OD SUNCA

Tenerive, 27.03.1977. - kada slu?ajnosti postaju smrtonosne

<< < (2/2)

Frank:
I ja volim letit avionom...Sam u nedostatku aviona leti ja i ovako - s bicikla i sli?no... :)

Ina?e puno je ve?a vjerojatnost da pogineš u prometnoj nesre?i nego avionskoj.
To?nije puno je toga vjerojatnije da ?e ti se dogoditi na zamlji nego u zraku...
Samo ljudi imaju predrasude o avionima pa otuda i strah....

Moram jednom probat ili zmajariti ili padobranom sko?iti....
Samo kak sam zaboravljiv, valjda ga ne?u zaboraviti otvoriti... :wink:

Pozdrav!

Todor:

--- Citat: Danijel - 12.06.2006. u 11:16:50 sati ---Ja obožavam letjeti, to mi je najljepši osje?aj, potpuno slobodan, ma nešto veli?anstveno

--- Kraj citata ---

Jesil' to ti pilotirao ili su te vozili? Zvu?iš kao entuzijast...
Ja nikako ne mogu skupiti toliko povjerenje u druge ljude, jednostavno sam skepti?an. Bio sam prije nekoliko godina u Gardalandu, sjeo ja na nešto ogromno što se vrti, po?elo se sve to vrtjeti sa mnom a ja u sebi zamišljam onog mehani?ara za održavanje koji jedva završio osnovnu školu  :shock: :shock: :shock: cijelih tih nekoliko minuta sam fiksirao o?ima šaraf koji se klimao...
Na roller-coasteru nisam imao tih problema, tamo si u tra?nicama i centrifuga te drži.
A padobran nema šanse  [20* - previše mogu izgubiti u životu ako se ne otvori :lol:

Todor

Acheron:
Da samo znaš koliko je puta pao s bicikla!!! I uvijek onda opsuje sve po spisku ekipi iz hrvatkskih cesta a nebi priznao da vozi ko Zagorac kad ima 3 promila. Katastrofa. Jednom je pao a da se ?ak nije ni kretao.

Frank:
Svako majstor u svom polju, ta za optiku, aj za padanje...
A sta ?eš kad ne znaju poštenu cestu napraviti...
Zagorac na tri promila je još daleko od pijanog i mislim da solidno vozi... Kruno? [63*
Kad ti uspiješ tako pasti, javi se?
Kršim zakone fizike di god stignem :)
Pozdrav!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju