[- ASTRONAUTIKA -] > AUTOMATSKE BESPILOTNE LETJELICE

Hubbleov svemirski teleskop

<< < (2/18) > >>

Danijel:
Tu nema pomo?i, na žalost. Hubble je dao svoje i vrijeme je za nešto novo. Nije problem samo u Hubbleu. Problem je ameri?ki program Space Shuttle. Jedino on može servisirati Hubblea. No, kako je svima poznato, shuttleu su dani odbrojani i iz razloga sigurnosti, on više ne?e letjeti po putanjama koje ga mogu odvesti do Hubblea, ve? isklju?ivo i samo do ISS. To je prioritet pa još ovo malo letova koji ?e biti realizirani prije nego ga sasvim prizemlje, letjeti ?e do ISS-a, a Hubble je postao nedostupan i preskup za daljnje održavanje. On je dao svoje, pa ?ak i više no što se planiralo. Baš kao i Mir. ?ak i da ima novca za popravak, nemamo kako do?i do njega. Vrijeme je da ga pustimo da ode u legendu gdje i spada. Dolazi vrijeme novih svemirskih teleskopa.

HrAstro:
Ja ne?u novo!! [18* [20*

Hubbli? [11*

Lord Spirit:
Ma znam.Ostat ce on nama u sjecanju.A za shuttlice i nisam bio bas tako sentimentalno povezan.

Danijel:

--- Citat: Lord Spirit - 28.06.2006. u 19:37:22 sati ---Ma znam.Ostat ce on nama u sjecanju.A za shuttlice i nisam bio bas tako sentimentalno povezan.

--- Kraj citata ---

Pa da, Hubble je imao samo pozitivne u?inke za razliku od shuttlea... Evo, Marino Tumpi? je napisao nešto o tome na Zvjezdarnici pa si pogledajte koga zanima  :79:
Igore, kada budeš došao k njima na na cLARKe, prenesi moje pozdrave Marinu, nemoj zaboraviti  [10*

Lord Spirit:
Pozdravit cu ga!Steta sto je cLARKe samo 4 dana. Nadam se da ce se nac malo prostora na forumu da objavim kako je bilo.

--- Citat: Danijel - 28.06.2006. u 23:32:39 sati ---Igore, kada budeš došao k njima na na cLARKe, prenesi moje pozdrave Marinu, nemoj zaboraviti [10*

--- Kraj citata ---

A ja sam mislio da su javnosti dostupna samo borbena imena  :D Salim se.Ne smeta mi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju