[- A D M I N I S T R A T O R I -] > OBAVIJESTI ADMINISTRATORA

Privatne poruke (PM) - OBAVIJEST

(1/7) > >>

Danijel:
Obavještavam cjelokupno pučanstvo na Astroforumu da više neću posredovati između vas što se tiče vaših privatnih poruka koje šaljete jedni drugima. Već sam se umorio svako malo odgovarati na mailove koje mi šaljete s vašim privatnim prepiskama.

Uopće ne čitate što u njima piše, a piše ovo:

Korisnik tajitaj vam je poslao privatnu poruku sa AstroForuma.

NAPOMENA: Ovo je samo obavijest. Nemojte odgovarati na ovu poruku.

Poruka glasi: ...

Svaka takva poruka na koju odgovorite mailom dolazi k meni, ne onome kome mislite da ide, jer ne gledate niti kome ju šaljete, ona dođe k meni na moj mail. A lijepo vam piše da to nije mail nego da je privatna poruka s Astroforuma.

Uglavnom, brisat ću ih i neću vam odgovarati da to nisu mailovi pa si vi lijepo trgujte, kupujte i prodajite svoje stvari kome hoćete i kako god znate. Isto tako, postoji još jedna opcija, a to je da isključim korištenje privatnih poruka na forumu pa kupujte i trgujte javno. Zato što ste lijeni čitati, zato što ne razmišljate i zato što vas uopće nije briga.

Meni je dosta toga da mi svako malo stigne nešto što me se ne tiče i umorio sam se odgovarati vam da to nije e-mail poruka i da ja nisam vaš sugovornik kojemu šaljete poruke. Počnite razmišljati svojom glavom i naročito,

POČNITE ČITATI ŠTO PIŠE U PORUKAMA KOJE PRIMATE NA MAIL!

Nemojte reći da niste bili upozoreni i nemojte mi se kasnije žaliti!

stipe:
Svatko iole informaticki pismen bi trebao prepoznati takvu obavijest.

dag:
pa sto se ljutis toliko? Stisnemo "reply" po automatici.

Danijel:
I šta bih ja sada trebao?

stipe:
Kupiti crni skop :zubo:

Ne ljuti se sefe, ovim upozorenjem ces odmah smanjiti broj nesmotrenih :76:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju